Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,174
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
Ethereum,Vitalik Buterin,kurucu,Ethereum kurucu,teklif,bitcoin,bitcoin haber,bitcoin haberleri,bitocin haberleri 2018,memoryhackers,kripto para,kripto para haber,kripto para haberleri,kripto para haberleri 2018,kripto para borsası,güncel haber,
gOM26b.jpg

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, Ethereum ağının en büyük sorunlarından birine çözüm yaratabilecek bir teklifi kaleme aldı. Teklif ethereum miktarının kısıtlanması ile ilgili.
1 Nisan Tarihli ethereum iyileştirme önerisinde Buterin, ethereum’un maksimum üretiminin 120.204.432 olması gerektiğini veya orjinal satış miktarı olan 98.555.293 ethereum’un 2 katı olarak ayarlanması gerektiğini belirtti.
Bitcoin üretim protokolü 21 milyon ile sınırlandırılmış olsa bile ethereum da bu durum daha açık uçlu. Her yıl 18 milyon ethereum üretilse de bu öneriden sonra bu durum değişecek gibi gözüküyor.
Buterin aynı zamanda 120 milyon ethereum çıkartılana kadar herhangi bir politika değişikliği öngörmüyor. Ancak 120 milyon noktasında 140 milyon kadar alternatif bir sınır oluşturulmasını da düşünüyor.
Öte yandan Buterin’in bu yazısının teklif olduğunu unutmamak gerekiyor.

Düşüncelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.