Everest Rampage CENTAUR SMX-R13 Gaming RGB Mouse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Admin
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Everest Rampage,Everest Rampage gaming Mouse,RGB Mouse,CENTAUR SMX-R13,Oynucu Mouse,Gaming Mouse

:resim:

maxresdefault.jpg

:özellik:

Bağlantı : Kablolu
Buton Sayısı : 8
DPI : 4000 DPI
Kullanım Amacı : Oyun
Mouse Formu : Sağ El
Mouse Scroll-Tilt : Yok
Mouse Tipi : Optik

:yazı:

Everest Rampage CENTAUR SMX-R13 siyah ve kırmızı tasarımı ile görünüşünü efsane hale getiriyor.4000 DPı ve 3050 sensörlü bu gaming mouse oyuncular için bire bir.3000 Tarama frekansı,50 Milyon tıklama özelliği ve 500.000 Swing ile mouse renk katmakta.Yapmıcısı olan Centuar'ın diğer mouselerden üstün kılıyor.Makro programı sayesinde 7 tuşa istediğiniz gibi atama yapabilirsiniz.Led seçenekleri kendiniz en beğendiğiniz rengi yapabilirsiniz.

Rampage-Centaur-Sol.jpg

Üzerinde bulunan 3X Tıklama Tuşu, Scroll Tuşu, DPI fonsiyon tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım basit ve eğlenceli hale getirebiliyor.Kendinize has ayarı yapıp oyunun tadını çıkarabilirsiniz.Her DPı'a özel ledlendirmesi olan,bileğinizine göre ayarlayabiliyorsunuz.

Kendine has yazılımı ile tuşlara farkı görevler atayabilirsiniz.Makro ve kısayollar oluşturabilirsiniz.Fiyatı 60-100 TL arasıdır.Kullanılması gereken bir Gaming Mouse'dur.​

Üye
6 HİZMET YILI
everest in daha ucuz olan mouse unu kullandım. fiyatı 50 tl idi. mouse gereğinden fazla ağırdı ve kablo kalitesi kötüydü. sonra paraya kıyıp logitech g402 aldım. memnumum. ama o fiyatlara çıkamayacak oyuncular için 60-80 TL civarlarında gezen bu mouse, fazla hırpalanmadan kullanılanılırsa uzun ömürlü gider ve gerekli tatminkar performansı verebileceğini düşünüyorum. paylaşım için teşekkürler.

Onaylı Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Everest fiyat /performans canavarı tavsiye ederim.

Donator
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Bu fareyi
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
'nde görmüştüm.
Baya adam övüyor fiyat performans filan diyor.

● вιя єƒѕαηє ●
Süper Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
çok şekil duruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.