Facebook sürekli hesap kilitleniyor 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MemoryTeam21

·.¸¸.·´¯`·.¸¸.·.¸¸.·´¯`·.¸¸☯
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
43
Arkadaşlar kafayı yiyeceğim artık olayı başından anlatayım hızlıca çok fazla paylaşımların altına yorum yaptığım için hesap kilitlendi galiba açmak için telefon no istedi açtım normal sadece 1 yorum yaptım 1! Hesap yine kilitlendi foto attım kabul etmedi açmadı yani hesabı kapatıldı hesap dedi ardındam açtığım hesaplar 5dk içinde yine kapanıyor birine istek atınca msj atınca ve çıldırmak üzereyim ne yapacağım veya biriniz lütfen bi hesap açıp verebilir mi bana maili fln ben veririm ip adresimden galiba biri açıp bana verirse çok mutlu olurum.

NOT: önceki açtıgım konu da ss vs yokdu tekrar açmak istedim ve bilginiz olsun kendi telefon numaram ile yapmıştım bunu şimdi ise kabul etmiyor ücretsiz telefon no siteleri çalısmıyor ne yapacağım
Screenshot_20190613-175100.png

LmaR

Bilinmiyor
Griffin Premium
Beğeni Puanı
759
aynı sorun bende'de vardı fakat senin gibi'de değil çözüm olarak mobil veriden açıyorum hesapları

mhanyaxx

Üye
Beğeni Puanı
0
kardeşim bende aynı sıkıntı yaşıyorum bu oyunun hilelerini sağdan soldan indirdik hep virüs girdi bilgisayarlara o yüzden kitleniyor otomatik :D

Velxus

Dünyayı İyi İnsanlar Yönetsin
Süper Üye
Beğeni Puanı
371
Ben hesap satın aldım fake kimlik yaptım onay aldım bitti bi daha da uğraşmadım :)

mhanyaxx

Üye
Beğeni Puanı
0
onla alakası yok ama neyse
neyle alakalı kardeşim benim düşüncem o deyişik bir yerden bir hile indirdim sonra bilgisayarımda trojenler dolaştı youtubeden tam ekran bile yapamıyordum abuk subuk sitelere giriyordu . bundan dolayı düşündüm çözümü varsa kökten söle bilelim yapalım

LmaR

Bilinmiyor
Griffin Premium
Beğeni Puanı
759
neyle alakalı kardeşim benim düşüncem o deyişik bir yerden bir hile indirdim sonra bilgisayarımda trojenler dolaştı youtubeden tam ekran bile yapamıyordum abuk subuk sitelere giriyordu . bundan dolayı düşündüm çözümü varsa kökten söle bilelim yapalım
demek istediğim şu benim pc'de virüs vs yok ama arkadaşın sorunu bende'de oluyor şimdi senin dediğin mantık lı mı sence ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt