Facebookta Fake Hesaplar Açma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stalker8

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
30
Facebookta Fake Hesaplar Açmaya çalışınca telefonla doğrulatma geliyor, bir telefonda en fazla 1-2 hesabı bağlıyabiliyor. Bunun başka bir yolu yok mu acaba?Yurtdışı bazı siteler var, telefon nosu verip bu tip işler için çalışıyor ama onlarda facebookta çalışmadı. Özellikle Pubg'de fake hesaplar kullanabilmek için facebook hesabı gerekiyor ama bir türlü işin içinden çıkamadım.:thonkie:

Beğeni Puanı
2
facebook önlem almış vpn açıp facebook a giriceksin hesap açıcaksın doğrulama isteyincede receive sms yazıp orda hangi ülkenin vpn sinde isen amerikanın vpn si iyi olur yani amerikaya bağlan vpn önerim psiphon3 giriceksin doğrulama isteyince receive sms yazıcaksın amerika bayrağı olan bir numaraya tıklayacaksın o numarayı yapıştırıcaksın kabul ederse oluyor kabul etmezse başka number dene

stalker8

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
30
facebook önlem almış vpn açıp facebook a giriceksin hesap açıcaksın doğrulama isteyincede receive sms yazıp orda hangi ülkenin vpn sinde isen amerikanın vpn si iyi olur yani amerikaya bağlan vpn önerim psiphon3 giriceksin doğrulama isteyince receive sms yazıcaksın amerika bayrağı olan bir numaraya tıklayacaksın o numarayı yapıştırıcaksın kabul ederse oluyor kabul etmezse başka number dene
Bu işlem için kayıt esnasında vpnle kayıt yaptırmaya gerek yok değil mi? şimdi vpn ile girip numara isteyincede dediğin gibi yapsam olur sanırım?

Velxus

Dünyayı İyi İnsanlar Yönetsin
Süper Üye
Beğeni Puanı
371
Ben hesap satın aldım adıma da fake kimlik yaptım uğraşmadım bi daha kapanmıyor :D

maskelihileci

Kurucu
Beğeni Puanı
360
Skype numarası alarak üyeliği onaylamayı dene, Sanırım skype bazı ülkelere deneme numaraları veriyor, Facebooka üye olurken kendini o ülkede göstermeye çalış ve bunun için proxy kullanabilirsin

fight4fredomm

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
104
ya harbiden şunu bi halledelim tel no onaylıyorum sonra hesap yine kitleniyor foto istiyor maykıl cordın fotosu yolluyorum kabul edilmiyor

darkweb21

Gerçekçi ol imkansızı iste
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
17
bence 10 dk lık e posta lar var onunla deneyebilirsin pugb için yararlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt