Facebookta Fake Hesaplar Açma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stalker8

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
30
bence 10 dk lık e posta lar var onunla deneyebilirsin pugb için yararlı
Hacı email problemi yok, facebooktan hesap açınca er geç sana telefonla hesabı onayla diyor. Onaylamayınca oyunada giremiyorsun. tek numara ile hakkımı doldurmuşum, bizimkilerin cep numarasına dadanmadan başka çözüm bulabilir miyim onu bakıyorum. :)

stalker8

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
30
Arkadaş bu facebookunda iyice totosu kalkmış bu nedirya, bahsettiğiniz vpn sistemi işe yaramıyor. yabancı numarayı kabul etmiyor. neyse gerçek başka numara girdik kodu aldık.bu sefer foto istedi.rast gele manzara fotosu attım bu sefer yine hesabı açmadı, fotoyu inceliyoruz ona göre dönüş yapacağız diyor. harbiden gıcık kaptım bu faceye

stalker8

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
30
Ben hesap satın aldım adıma da fake kimlik yaptım uğraşmadım bi daha kapanmıyor :D
Satın aldığınız yeri atabilir misin? Tam olarak nasıl oluyor bu?Atıyorum, fake facebook hesabı aldık diyelim, çarı ona bağladık. yarın öbür gün hesap elden gidince çarda gitmez mi?

Velxus

Dünyayı İyi İnsanlar Yönetsin
Süper Üye
Beğeni Puanı
371
Satın aldığınız yeri atabilir misin? Tam olarak nasıl oluyor bu?Atıyorum, fake facebook hesabı aldık diyelim, çarı ona bağladık. yarın öbür gün hesap elden gidince çarda gitmez mi?
hesabın adıyla soyadıyla tarihiyle oynamazsan o hesap gitmez kardeşim benim siteyi atıyım.

fight4fredomm

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
106
Açtığın facebook hesabına 3 tane güvenilir hesap daha ekle kitlendiğinde kurtarırsın olur böylelikle
sıkıntı şu zaten benden tel no istiyor kitlendiğinde veriyorum beklemeye alıyor daha sonra foto istiyor veriyorum beklemeye alıyor daha sonra kitleniyor hesap

hymenxx

Üye
Beğeni Puanı
2
bunlar olmadan önce 3 tane güvenilir hesap ekleyeceksin , bunlar olduysa zaten kurtarman biraz zor ilk açtığında kendi no nu gir sorun olmuyor aynısını ben yaptım çünkü , ilk hesap açıldığında profil geldiğinde 3 tane güvenilir hesap ekle sorun olacağını sanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt