Fare okmuyor veya çalışmıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Yahu aygıt yöneticisinde fareyi okuyor 1 haftadır pc açmadım ve pil bitme olasılığı çok yüksek yeni pil alınca düzelcek gibi görünüyor ? sizce çalışırmı pil takıyorum bi ara çalışıyor(3-4saniye kadar ) sonra kapanıyor pil bitmek üzere galiba ?

Ekran Alıntısı.PNG

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
olabilir kablosuz fare önermem kablolu her zaman daha iyi

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
Yahu aygıt yöneticisinde fareyi okuyor 1 haftadır pc açmadım ve pil bitme olasılığı çok yüksek yeni pil alınca düzelcek gibi görünüyor ? sizce çalışırmı pil takıyorum bi ara çalışıyor(3-4saniye kadar ) sonra kapanıyor pil bitmek üzere galiba ?

Ekli dosyayı görüntüle 6598
herhangi bir sorunda olabilir maus'ta dedigin gibi pili bitmek üzere'de olabilir pil tak öyle dene başka cagren yok

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Kaç tane wireless mousem çöpe gitti kesinlikle tavsiye etmiyorum

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Kablolu kullan veya şarjlı mouseler var (pahalı bir örnek ama razerin wireless mouseleri). Ama Sana tavsiyem kablolu kullanman. Bir kere al para biriktir düzgününü al kaç sene kullanırsın. Benim mousenin 5-6. yılı hala sapasağlam. Değiştirmeyi de düşünmüyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.