Film Dizi için site açmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ladwas

Seçkin Üye
Herkes hostinger demiş vede işlemi bilmeyenlerde yorum yapmış ben senin için özet geçiyim;

Türkiyede telif hakkı dediğimiz şeyi yedirmezler dostum bu yüzden elini kolunu sallayarak bir filmi/diziyi kopyalayamazsınki heleki vizyonda olupta sadece sinemada olan ( bordo berelililer 2: afrin ) internete düşmemiş iken senin sitende barındırırsan emin ol ağzın yanar. Bu yüzden alacağın/kopyalayacağın filmlerin belli başlı telif olayları bulunuyor bu yüzden siteden önce avukatla konuşman lazım.

Hostinger/Poyraz/Natro vs. her yer türkiyede devlete hesap veriyor bu yüzdende yurtdışını tercih etmek zorundasın vede sunucuda barınmayacak demişsin fiziksel almıyorsan vede barındırmıyorsan mecbur yurtdışını tercih ediceksin vede ucuza host isteyip sınırsız trafik ile güvenlik istemişsin, böyle birşey yok aklından çıkart :)

ayazabi29

USTA
Seçkin Üye
Böyle site acınca tıklanmaya para gelıyormu ?

Ladwas

Seçkin Üye

Dostum anlatamadım sanırım :) olay ücretsiz yayınlaman değil, telif hakkı içeriğine sahip bir içeriği sunman.
Yani bunu sen paralı yada parasız sunman falan farketmez sonuç olarak bu film/dizi koruma altında vede sen bunu izinsiz bir şekilde paylaşıyorsun. Belirttiğim gibi kral başın yanar yurtdışı host/domain/vds/vps türevi şeyler kurtarmaz seni yani istiyorsan kuzeyde yahut güneyde sakla değişmez yine yakalanırsın oyuncak değil bu işler

aslnmehmt1

Seçkin Üye
Hostinger dikkatimi cekti bakmanı bende onerim.

celebrymen

ɪ ᴀᴍ ᴛʜᴇ ʀᴜᴛʜʟᴇss ᴄᴏᴅᴇʀ ᴏғ ᴛʜᴇ ᴘᴀᴛʜᴇᴛɪᴄ ᴠɪʀᴛᴜᴀʟ
Seçkin Üye
Türkiye lokasyonlu olmayan sanal sunuclar vasıtasıyla bunu gerçekleştirmek mümkün. Türkiye lokasyonlu olursa sürekli telif dava yasal haklar vs. uğraştırır.

smurfsads

Onaylı Üye
Hostingerden alınırsa ve ********* dozunda kullanılırsa kullanıcı sayısında naçizane bir yükseliş olucağı düşüncesindeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...