Film önerisi lazım be

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

CaptainGX

Konuyu başlatan
Süper Üye
Merhaba bana cehennemde geçen "İblis" "Şeytan" dediğimiz türden varlıkların bulundu bir film veya dizi lazım lucifer gibi ama lucifer yani nebiliyim şeytan cehennem cok alakasız 4.sezon 10 bölümde adam
insan formuyla tahta çıkıyor cehennemde çok saçma ya iblis formuyla cıksa daha iyiydi ve tek otururkenki sahnesi abi çok saçma bence şöyle olmalıydı portal tarzı bir yol ile ışınlanma veya gizli bir ain ile gelen kapı ile cehenneme gidip önünde binlerce kişi diz çökmüş şekilde beklerken tahtına cıkıp iblis formundayken başlayın diyip orda bitse efso olurdu bence.
yani bana şöyle cehennemde geçen şeytanlı fln film dizi lazım çakma cehennem degil lavlı fln gerçeğimsi şeytanların felan insanı ürperten türden olsun ty

H

HimmetBaba

Onaylı Üye
Merhaba bana cehennemde geçen "İblis" "Şeytan" dediğimiz türden varlıkların bulundu bir film veya dizi lazım lucifer gibi ama lucifer yani nebiliyim şeytan cehennem cok alakasız 4.sezon 10 bölümde adam
insan formuyla tahta çıkıyor cehennemde çok saçma ya iblis formuyla cıksa daha iyiydi ve tek otururkenki sahnesi abi çok saçma bence şöyle olmalıydı portal tarzı bir yol ile ışınlanma veya gizli bir ain ile gelen kapı ile cehenneme gidip önünde binlerce kişi diz çökmüş şekilde beklerken tahtına cıkıp iblis formundayken başlayın diyip orda bitse efso olurdu bence.
yani bana şöyle cehennemde geçen şeytanlı fln film dizi lazım çakma cehennem degil lavlı fln gerçeğimsi şeytanların felan insanı ürperten türden olsun ty
tüyler ürpertici escape from cannibal
cehennemde geçen bilmiyorum ama iblis şeytan dediğimiz önerebilirim
MAGİ

C

Canyo

⁧⁧ 死
Ultra Üye
Film
Saklambaç izleyebilirsin gerilim oldukça bol

Dizi
Carnivàle konusu biraz yavaş ilerlesede değeri bilinmeye güzel bir dizi

B

BilgecanDede

Seçkin Üye
1 Günlük maskeli beşler serisi de iyidir kardom öneririm :D

M

mertodo12

Onaylı Üye
Life is beautiful izlemeni tavsiye ederim.

D

demxd

Cezalı Üye
Banlı Üye
Project X ve Parasite baya iyi ikiside ilki 18 yaş partisini kutlayan liselinin muazzam partisini anlatıyor baya iyi

A

aemrexxd

Seçkin Üye
yeşil yol, arınma gecesi izlemeni kesinlikle tavsiye ederim

S

Shelby1

Cezalı Üye
Banlı Üye
1 Günlük maskeli beşler serisi, partisini kutlayan liselinin muazzam partisini anlatıyor baya iyi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...