• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

First Blood Hack 2016 Aim esp cross varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GrandTR

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
3
MERHABALAR BUNUN GİBİ BİR HİLE BULDUM FAKAT BAŞKA OYUNA AİT SADECE CROSS CALIŞIYOR BUNUN GİBİ BİR HİELDE BİZ YAPABİLİRMİYİZ  YÖNETİCİLERE SESLENİYORUM COK LAZIM LÜTFEN

Kanboks

Üye
Beğeni Puanı
0
Bu ghost recon phantoms için olan hile dimi cem'in yaptığı bir hile belliki çünkü biliyosundur şuanda firstbloodta çalışan aynı menü tasarımıyla wallhack'i var.Zamanında ondan da istekte bulunmuştum ama çıkartmadı kısmet belki birileri çıkartmaya karar verir beklicez :)

GrandTR

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
3
Kanboks' Alıntı:
Bu ghost recon phantoms için olan hile dimi cem'in yaptığı bir hile belliki çünkü biliyosundur şuanda firstbloodta çalışan aynı menü tasarımıyla wallhack'i var.Zamanında ondan da istekte bulunmuştum ama çıkartmadı kısmet belki birileri çıkartmaya karar verir beklicez :)
aynen  ghost recon phantoms un hilesi bizde cok bulunduk  wallı var çalışan ahlada fix yemedi bizimkiler bi aimbot çıkarsa bitecek olay

baki1457

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
9
aynn keşke oslaydı aimbot name esp ama malesef yok sanırm bide silah hilesi olsa envanter hack mesela ne güzel olurdu la

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
1,697
Bakarız ancak web tabanlı bir oyun olduğu için kesin birşey diyemeyiz. Konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt