Form Birleştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Öncelikle Selamun Aleykum Ben Şimdi Bir Form Açtım Ve Form'a Loader Yaptım Ve Başka Bir Visual Basic Formuna Hile Kodladım Bu İki Form'ları Nasıl Birleştirebilirim?

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
kodları alarak ama tıpkısının aynısı olacak

Griffin Premium
Ödüller
11
Sosyal
7 HİZMET YILI
Tam olarak nasıl bir şey detaylı anlatabilirmisin?

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Tam olarak nasıl bir şey detaylı anlatabilirmisin?
Yani Şimdi 1 Tane Listbox var listbox'da "Mega Hack" Yazıyor Ben "Mega Hack" Adlı Hile'yi Başka Bir Visual Basic Form'unda Kodladım
İki Formda Ayrı Yani Bir Buton Var Butona Tıklayınca Diğer Visual Basic Formuna Geçmesi Gerek Yani Hileyi Yapınca "Mega Hack.exe" Uzantılı Bir Exe Oluşuyor İşte O Exe'yi Loader'e Bağlamak İstiyorum Onu Nasıl Yapabilirim?

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
24
8 HİZMET YILI
Yani Şimdi 1 Tane Listbox var listbox'da "Mega Hack" Yazıyor Ben "Mega Hack" Adlı Hile'yi Başka Bir Visual Basic Form'unda Kodladım
İki Formda Ayrı Yani Bir Buton Var Butona Tıklayınca Diğer Visual Basic Formuna Geçmesi Gerek Yani Hileyi Yapınca "Mega Hack.exe" Uzantılı Bir Exe Oluşuyor İşte O Exe'yi Loader'e Bağlamak İstiyorum Onu Nasıl Yapabilirim?

Anladığım kadarıyla ikiside farklı bir vb.net projesinde hazırlanmış. O yüzden form2.show falan olmaz. Butona basınca eğer belirli bir dosya yolunda exe yi oluşturuyorsan Shell komutuyla yolu belirleyip çıkarttığın dosyayı çalıştırabilirsin.
Kod:
Shell("C:\procexp.exe", AppWinStyle.NormalFocus)

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Anladığım kadarıyla ikiside farklı bir vb.net projesinde hazırlanmış. O yüzden form2.show falan olmaz. Butona basınca eğer belirli bir dosya yolunda exe yi oluşturuyorsan Shell komutuyla yolu belirleyip çıkarttığın dosyayı çalıştırabilirsin.
Kod:
Shell("C:\procexp.exe", AppWinStyle.NormalFocus)
Teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.