Fortnite hack var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
5
artık bi fortnite hack yaparsınız battle eye ile korunuyordu ama artık easy anti chat ile korunuyora

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Fortnite çok iyi korunan bir oyun hatta duymuştum çocuk fortnite hilesi paylaşmış youtube da fortnite video kaldırılması talebinde bulunmuş çocuk reddetmiş anında 140000 dolar tazminat gelmiş yani anlıcağın çıksa bile 1-2 gün sonra hatta 1-2 saat sonra fix yer

Anyways
Süper Üye
Ödüller
7
Fortnite Hile konusunda Çok Hassas Bence Hiç o işe girişme derim Canını Yakarlar Epic Games
PD4oMO.gif

Herkesi öldürüyoruz.Kimini kurşunla, kimini sözle
Banlı Üye
Fortnite hile işleri tehlikeli çok iyi sistemlerle korunuyor girersen zararla çıkarsın.Hilede bulunmaz

Banlı Üye
fortnitede hile yapabilirsin fakat adamlar bu oyundan iyi para döktürdüler dava açma konusunda şüphe bile etmezler kazanacaklarını bildikleri halde basarlar davayı oyuna zarar verme suçundan gg

Süper Üye
Ödüller
6
Ne gerek var kardeşim benim Epic Games bu konularda çok titiz uğraşmaya bile değmez diye düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.