Forum ayarları hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
5
2 sorum olacak
1.si Nicname nasıl değiştirilir
2.si Post altında otomatik sanırım ,atılan gifleri nasıl ayarlıyoruz ?

Uzman Üye
Ödüller
4
Nickname bildiğim kadarıyla 1 yıldan uzun süreli insanlara veriliyor bende istemiştim ama olmadı ve o gifler imza yerinden oluyor imza yerini düzenle sürekli çıkıyor. konu bence kilit

Uzman Üye
Ödüller
5
Nickname bildiğim kadarıyla 1 yıldan uzun süreli insanlara veriliyor bende istemiştim ama olmadı ve o gifler imza yerinden oluyor imza yerini düzenle sürekli çıkıyor. konu bence kilit
Teşekkür ederim dostum

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
Onaylı olmuşsun hayırlı olsun
videosunu çektim oradan bakarsın videoyu yarım saat bir saat sonra yt den kaldıracağım ona göre günah benden gitti :D video bana aittir memoryhackers logosu eklemem uzun sürerdi eklemedim

Uzman Üye
Ödüller
5
Onaylı olmuşsun hayırlı olsun
videosunu çektim oradan bakarsın videoyu yarım saat bir saat sonra yt den kaldıracağım ona göre günah benden gitti :D video bana aittir memoryhackers logosu eklemem uzun sürerdi eklemedim
hocam Allah razı olsun senden ya üşenmeyip video çekmişsin çok sağol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.