forum için önerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
kısaca forumdan memnunum forum güzel akıcı samimi kuralları olan bir forum önerimi bu yüzden paylasmak istiyorum
forumda GOLD üyelik gelmeli neden gelmedi bu forumun giderleri var herkez az çok bilir bir sitenin ne kadar maliyetli oldugunu
diyecegim oki GOLD üyelik systemi gelmeli standart üyeliklere nisbeten bi kaç özellik eklenir hem bi görünüş açısından şık durur hemde siteye destek olur
diger arkadaşlar ne düşünür bilemem lakin benim düşüncem gelmesinden yana eger olurda önerimi degerlendirmeye alırsanız fiyat konusunuda cuzi bir miktar yaparsanız
fiyatı belirlemek bana düşmez ama ne az olmalı ne çok olmalı dedigim gibi egerki gelirse GOLD üyelik ilk alıcısı ben olmaya hazırım bi nevi siteye katkımız olmuş olur sizde giderleri karsılamıs olursunuz
teşekkürler

Ultra Üye
Ödüller
7
Gold üyelik konusunda haklı olabilirsin. Düşününce kulağa fena gelmiyor aslında.

Seçkin Üye
premium uyelik mevcut zaten ama dier uyelerden herhangi bir farki yoktur sadece renk ve rank değisir. satisida yoktur.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
premium uyelik mevcut zaten ama dier uyelerden herhangi bir farki yoktur sadece renk ve rank değisir. satisida yoktur.
ben direk yazıda belirttim gibi sitenin giderlerine yönelik bir öneride bulundum o kadar tabiki siz daha iyi bilirsiniz

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
22
Sitenin aylık nereden baksan 800 tl sunucu masrafı var. Yetkililere verdiğimiz parayı hesaba katmıyorum bile. Fakat biz bunları zaten şuan karşılayabiliyoruz. Sıkıntı yok. Premium üyelik satışı yapmayı düşünmüyoruz. İleride ne olur bilmem, önerin için teşekkürler.

Banlı Üye
Sitenin aylık nereden baksan 800 tl sunucu masrafı var. Yetkililere verdiğimiz parayı hesaba katmıyorum bile. Fakat biz bunları zaten şuan karşılayabiliyoruz. Sıkıntı yok. Premium üyelik satışı yapmayı düşünmüyoruz. İleride ne olur bilmem, önerin için teşekkürler.
yetkililere paramı veriliyor

Üye
Yapılması düşünülebilir. Artısı olarak sitede reklamsız gezme özelliği olabilir.Buda o üyeliği cazip kılar.

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
yetkililere paramı veriliyor
Kardeşim sitenin sürekli açık ve kullanılabilir olabilmesi için her ay düzenli olarak para vermek gerekiyor.1-2 yıl öncede bu duyuru yapıldı zaten.
Sonuçta dandik bir forum kullanmıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.