Forum Oyunları 1 | 「 Zeka Oyunu 」

Forum Oyunlarının Devamı Gelsin Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    7

Râynnerino

Farkına bile varamassın.
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
63
Ödül Puanları
28
İlk Kez Böyle Bişey Yaptığım İçin Biraz Kötü Ve Karmaşık Olmuş Olabilir :D

1-

- Okuldan Veya İşten Çıktınız , Otobüse Bindiniz Sonra Googleye Girip Memoryhackers'e Girdiğiniz Raynnerino Adlı Kullanıcının Paylaştıgı Mucizevi Meyve Adlı Konuyu Gördün Acaba Tadı Nasıldır Diyip Güldün Tam O Sırada Kafanı Kaldırdığında Yanlış Otobüse Bindiğini Öğrendin Ve İndin.

- Akbilinin İçindeki Para Bittmişti Cebinde İse 10 Tl İyice Cebine Bakınca 1 Tl Daha Oldugunu Farkettin . 1 Tl İle 2 Su Aldın Ve Yürümeye Karar Verdin Evine Fazla Yol Kalmamıştı Zaten Yürürken Şarkı Dinliyordun Kafanı Sağtarafa Çevirdin Daha Önce Hiç Görmediğin Yeni Açıklmış Bir Market Gördün Markete Girmeye Karar Verdin .

- Dışardıki Ürünler Çok Farklıydı İçeri Girdin Adamla Sohbet Edince Yurdışından Geldiğini Anladın Merak Edip Marketi Dolaşmaya Başladın , Çook Farklı Şeyler Vardı Hepsinden Almak İstiyordun Ama Cebinde 10TL Kalmıştı . Bu Sırada Adamın Bir İşi Çıktı Çırağa Bıraktı Dükkanı Ve Gitti .

- Neyse Gezerken Bi Tane Kutusu Renkli Bişey Gördün '' Mucizevi Meyve '' Olduğunu Fark Ettin Ve 5 Tl Oldugunu Öğrendin 2 Tane Biri Açık Renkli Diyeri Kapalı Aldın Ve Eve Gittin ! Açık Renkli Olanı Yedin Tadı Hoştu Acıyı Ve Ekşiyi Hissetmiyordun . Kapalı Renkliyide Annene Verdin Yediniz .

- Akşam İkinizide Bir Sancı Tuttu Hastaneye Gittiniz Zehirlendiğinizi Öğrendiniz Size Doktor Türkiyede Çok Az Bulunan 2 Farklı [ Birbirine Çok Benziyor ] İlaç Verdi Bunları Annen Ve Sen Günde Küçük Miktarda Alıcaksınız Toplam 2 İlaç Var İkisinin İçindede 11 Tane Eksik Yada Fazla İçerseniz Tekrar Zehirlenip Ölebilirsiniz ! 10 Gün Boyunca İçtiniz .

- 11 Gün Annen Masanın Üstüne Çıkarmıştı O Sırada Anneni Çağırdın Ve İnstagramdan Komik Bişey Gösterdin Güldünüz Sonra Mutfağa Gittiniz İlaçlar Birbirine Karışmıştı Hangisi Hangisi Bilmiyorsunuz Ama İkinizinde O İlaçlardan Bi Miktar İçmeniz Lazım Nasıl Yapıcaksınız ???

'' Cevap En Sonda Var Bulamassan 2 Yolu Dene Yine Bulamassan En Sondan Cevaba Bak xd ''

- Not : [ 2 İlaç Var 2sindende Bir Miktar İkinizinde İçmesi Lazım Nasıl İçiceksiniz ? ]

Buraya Kadar Okudun Sadece Burayı Okuyarak Cevabı Bulabilirsin Hadi Burdan Bulamadıysan Aşağıya Bak Ordan Bulursun Belki Bulan İlkte Cevabı Buldum Cevap Bu Yazsın !

Bulamadın Çözümünü O Zaman Bi Şansın Daha Var ! [ Altakinden Cevabı Bulursun Kolay ]

2-

- İnternetten Bakmaya Çalıştın Türkiyede Olmadığı İçin Bulamadın ! [ İnternetten Bu İlaçlardan Mağraların Dibinde Bulunan Bitkiyle Yapılcağını Öğrendin ] Hemen Bir Mağraya Gittin Annen İle Önüne Dört Yol Çıktı

Birinci Mağra Azından Geçerseniz Önünüze İçeri Girenleri Zehirleyip Öldüren Bir Yılan Var
İkinci Mağra Azından Geçerseniz Önünüze Bir Gaz Var Bu Gaz Saniyesinde Öldürür Böyle Bir Gaz Var
Üçüncü Mağra Azından Geçerseniz Önünüze Şuana Kadar İçeri Girmiş Tüm Hayvanları Öldüren Bir Hayvan Var
Dördüncü Mağra Azından Geçerseniz Önünüze Adım Attığınız An Otomatik Sistemle Sizi Öldürücek Sistem Var

Hangisinden Geçip Bitkiyi Alıp İlaç Yapıp İçersin ?? [ Ölmeden Geçmen Lazım ! Yok Yılanı Geri Çeker Kafasına Basar Felan Saçmalamayalım ]
Doğru Yada Yanlış Ne Bulduysan Yoruma Yaz Birde Hangisinden Bulduğunu Yaz 1'den mi 2'den mi ?
İyi Forumlar...

[ Not ] : Herşeyi Tamamen Kendim Uyarladım Kurguladım Hiçbiyerden Alıntı Çalıntı Değildir !!!!

1 Yöntemi Okuyarak Bulucağınız Cevap Yandaki [ Tıkla ] Yazan Yere Tıkla Cevabı Öğren : [ TIKLA ]
2 Yöntemi Okuyarak Bulucağınız Cevap Yandaki [ Tıkla ] Yazan Yere Tıkla Cevabı Öğren : [ TIKLA ]

HzLorenz

[ EmineBulut ] [ Susamam ]
Ultra Üye
Beğeni Puanı
478
Ödül Puanları
633
Krdş Beynimi Yaktın Eyw Bide Üşenmediğin İçin Hll Olsun

celil271122

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
22
Ödül Puanları
18
beyin=aşırı ısınma=patlama=error=sistem çöküntüsü=byby
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

beyin=aşırı ısınma=patlama=error=sistem çöküntüsü=byby

ALiS027

MemoryHackers da
Banlı Üye
Beğeni Puanı
241
Ödül Puanları
63
okurken kafam yandı sen ne yazdın ya anlamak için 2-3 kere okudum cevap da bulamadım

Roux

Pictures Are Worth A Thousand Words.
Efsane Üye
Beğeni Puanı
1,042
Ödül Puanları
313
Şuan Kısaca nE? Diyorum

Arda5541

MH
Onaylı Üye
Beğeni Puanı