• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LazHayalet

İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Emektar Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,066
Beğeni Puanı
4,814
Galaxy Tab S3,Galaxy Tab,Galaxy,samsung,android,android oreo,android 8.0,Android 8.0 Oreo,Samsung Tab S3 oreo,Samsung Tab S3 android oreo,memoryhackers,galaxy a5,Galaxy S7 Edge,Galaxy A5,güncelleme,Galaxy S8,Galaxy S8 Plus,Galaxy Note 8,samsung 2018,güncel haber,son dakika haber,son dakika,

Samsung’un, Galaxy Tab S3 tablet de dahil olmak üzere birkaç Galaxy cihazı için Android Oreo güncellemelerinde çalışmaya başladığını zaten biliyoruz. Ancak şimdi, bu söylentileri doğrulayan kanıtlara sahibiz.

Galaxy Tab S3, Android Oreo ile görüntülendi!
Samsung’un Tab S3, Android 8.0 Oreo‘yu çalıştırırken görüntülendi. Bu, Güney Koreli şirketin, güncellemeyi yapmaya yakın olduğu anlamına geliyor.

Galaxy Tab S3, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ve Galaxy A5 gibi akıllı telefonların yanında, Android Oreo güncellemesi alması beklenen Samsung cihazlarının ikinci dalgasının bir parçası.


Samsung, Galaxy S8+/S8 Plus ve Note 8 için Android Oreo‘yu zaten yayınladı. Ancak güncellemenin tüm uyumlu cihazlara ulaşması biraz zaman alacak.

Samsung’un Android Oreo‘ya güncelleme vereceği üçüncü bir cihaz dalgası olup olmayacağı henüz belli değil.

Akıllı telefon üreticisi, geçen sene böyle bir yazılım güncellemesi için uygun olabilecek birkaç telefon piyasaya sürdüğü için, Samsung’un 2018‘de daha fazla cihaza Oreo güncellemesi sunma şansı var. Bekleyip ne olacağını görmemiz gerekecek. Yeni detaylar geldikçe sizinle paylaşacağız.

:: Samsung’un cihazlarına gecikmeli olarak güncelleme verdiğini düşünüyor musunuz?
 

FaLCoN

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Kategori Mod
Katılım
4 Şub 2018
Mesajlar
409
Beğeni Puanı
356
Yaş
29
samsung dünyaca ünlü bir marka olmasına rağmen görüşüme göre cok optimize sorunları olan bir marka
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt