Gece Muhabbetleri Serisi Part #1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
#Ri
Coder
Ödüller
11
Selam millet,

Eğer konu tutarsa her gece yeni bi konu üzerinden devam edilicek eğer tutmazsada çokta * neyse ne demiştik.

Herkes yakın zamanda yaşadığı mutlu ve kötü olayları anlatsın bakalım.

Troll serbest, ilgi çeken yalan hikayelerinizide anlatabilirsiniz (Kesin yaşanmıştır ha yorumu serbesttir).

Not : Boş yapmak da serbest. bkz: CSK (Canı sıkılanlar klübü)

Son düzenleme:
vUNXPCTD
Seçkin Üye
Ödüller
6
2 Tane Ölü Kirpi Bulduk 2 ' side yavru . dün yaşandı tam tamına 10saat once

• Konuyu başlatan
  • Moderatör
#Ri
Coder
Ödüller
11
2 Tane Ölü Kirpi Bulduk 2 ' side yavru . dün yaşandı tam tamına 10saat once

Yazın denize karaburun yada çilingoz taraflarına gittiğimizde çok sık karşılaşıyorum genelde geceleri gezdikleri için yolda farkedilmemeleri normal insanlar görmediği için çarpabiliyolar.

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Griffin Premium
Ödüller
7
bende geçen motorla gidiyordum bir baktım üzerime yağ damlıyor meğerse uçakın yakıt deposu delinmiş bastım gaza önümde bir rampa hemen kökledim gazı rampadan uçtum ağzımda sakız vardı bir tükürdüm deliki kapatım kaptanla selamlastık havada o rotasında dewam etti bende yoluma dewam ettim çok ekşın bir gündü hiç unutmuyorum

• Konuyu başlatan
  • Moderatör
#Ri
Coder
Ödüller
11
bende geçen motorla gidiyordum bir baktım üzerime yağ damlıyor meğerse uçakın yakıt deposu delinmiş bastım gaza önümde bir rampa hemen kökledim gazı rampadan uçtum ağzımda sakız vardı bir tükürdüm deliki kapatım kaptanla selamlastık havada o rotasında dewam etti bende yoluma dewam ettim çok ekşın bir gündü hiç unutmuyorum

geçen motorla gitmiyodun bence çekmişsin kafayı zoom olmuşsun uzayda yerçekimsiz ortamda fenalardasın felan :D

vUNXPCTD
Seçkin Üye
Ödüller
6
Yazın denize karaburun yada çilingoz taraflarına gittiğimizde çok sık karşılaşıyorum genelde geceleri gezdikleri için yolda farkedilmemeleri normal insanlar görmediği için çarpabiliyolar.
onlara araba çarpmış galiba içleri bomboşdu .

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Griffin Premium
Ödüller
7
vUNXPCTD
Seçkin Üye
Ödüller
6
aga burada sürü halinde ölüler * izmir / bayraklı

Onaylı Üye
bundan 3 gün önce honda cbr 600rr giderken yolda kızla giderken bi kediye çarpma sonuncu kaza ypatık kedi öldü ellrimiz parç parça oldu :/ gerçekctir.

Farkına bile varamassın.
Seçkin Üye
Ödüller
4
Canı sıkılanlar klübüne Hoşgeldiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.