• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EvilSlayer

▶ Legendary ◀
Ultra Üye
Katılım
7 May 2016
Mesajlar
812
Beğeni Puanı
264
Yaş
23
Gemini: Heroes Reborn Trainer,Gemini: Heroes Reborn 2017,Gemini: Heroes Reborn Bug,Gemini: Heroes Reborn Hile&Hack,Gemini: Heroes Reborn Gameplay,Gemini: Heroes Reborn Türkçe

-Gemini: Heroes Reborn Trainer Tıkla İndir ! -

:yazı:


Merhaba memoryhackers.org ailesi, bugün Gemini: Heroes Reborn'un Traineri'ni anlatacağım. Bu trainer sayesinde sınırsız can, vb Hileler ile oyunu rahatça oynayabileceksiniz. Anlatıma geçmeden önce lütfen konuyu incelemenizi rica ediyorum, şimdi anlatıma geçelim.


:resim:


:kullan:


1) Öncelikle oyunumuza sağ tıklayıp aç diyerek çalıştıralım.
2) Daha sonra oyunun menüsüne geldiğimizde alt+tab basarak oyunu alta alınız.


3) Hilemizi indirdiğimiz klasöre gelin.

4) Hilemize sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır seçeneğine basın ve hilemizi açın.

5) Daha sonra hilenin menüsünde yazan Sınırsız Can vs. tuşlara basarak aktif, deaktif edebilirsiniz.


Arkadaşlar hilemizin kullanımı üst tarafta gördüğünüz gibidir, kullanımı gayet kolay ve açıktır. Kullanamayan veya hileyi inject edemeyen arkadaşlar konuyu lütfen tekrar incelesin. Gelelim hilemizin özelliklerine;


:özellik:

1-) Sınırsız Can

2-) Sınırsız Mana

3-) Sınırsız Stamina

:calis:


Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir:


İndirme Linki :

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!


VirüsTotal :

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!


:not:


Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt