Giriş Uygulaması Yapma Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
C# dilinde giriş uygulamasını bir halledemedim yardım edin.
Yapmak istediğim şey veritabanı olmuyacak
Bir tane siteye login oldurtcam eğer post yanlışsa yanlış girdiniz yazdırcam , eğer siteye üyelik C# programı ile girdiyse başarıyla girdiniz yazdırcam.
Ama ben yapıyorum siteye gönderiyorum postu doğru olunca veya yanlış olunca hiç bir halt yazdıramıyorum

Yardım edin tıkandım kaldım :D

Üye
Reis ustası değilim ama şu şekilde bir fikir geldi;
Giriş yaptırmak istediğin sitede yanlış girince belli bir alan ortaya çıkar : "şifreyi yanlış girdiniz gibi" mesela o alanın ıd si ile o alanı kontrol ettirip yanlış mı girmiş diye bakabilirsin diye düşünüyorum. Dediğim gibi ustası değilim ama böyle bir fikir işte. Kolay gelsin.

Üye
Reis ustası değilim ama şu şekilde bir fikir geldi;
Giriş yaptırmak istediğin sitede yanlış girince belli bir alan ortaya çıkar : "şifreyi yanlış girdiniz gibi" mesela o alanın ıd si ile o alanı kontrol ettirip yanlış mı girmiş diye bakabilirsin diye düşünüyorum. Dediğim gibi ustası değilim ama böyle bir fikir işte. Kolay gelsin.
Deneyeceğim hocam saolun

Üye
if Textbox.Text = "Şifre " ;

{
Şifreniz Doğru
}
else
{
Hey Dostum Yanlış Şifre
}

Uzman Üye
Ödüller
4
Dostum youtubede binlerce içerik var izlemek istemiyorsan da bir kitap alıp okumaya başlamalısın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.