• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Google Chrome Otomatik Açılan Sayfaları Engelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Exorcism

Süper Üye
Beğeni Puanı
18
 İşte Yapılısı

[font='Open Sans', arial, sans-serif]Son  günlerde en hızlı ve en çok kullanılan tarayıcılardan biri olan Google Chrome'da bir dizi hatalar almaya başladım. Biraz araştırma yapınca bunların aslında hata olmadığını anladım. Bir internet sitesini açtığınızda, sayfayı yenilediğinizde veya ana sayfaya gittiğinizde sinir bozucu bazı sayfalar açılıyorsa, alakasız *********, oyunlar geliyorsa aşağıdaki çözüm önerilerimi dikkatle uygularsanız sorununuz kalmayacaktır.[/FONT]

[font='Open Sans', arial, sans-serif]Öncelikli    olarak yukarıda bahsettiğim sorunu yaşayanların farklı nedenleri olabilir ama bende meydana gelen bu sorunu sebebi AdPunisher isimli bir eklenti. Bu eklenti sizin chrome kurularak kafasına göre ********** sizin sayfalarınızda göstermektedir.[/FONT]

[font='Open Sans', arial, sans-serif]Açılan  sayfalar sizi yanıltmasın AdPunisher veya açılan sayfalarda *** By Browser Adblocker yazıyor olabilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken şey[/FONT]

[font='Open Sans', arial, sans-serif]1- Denetim masasından son eklenen programları kontrol etmek ve bilmediklerinizi kaldırmak olacaktır.[/FONT]

[font='Open Sans', arial, sans-serif]2- Virüs programlarında faydalanarak tam tarama yapmalısınız.[/FONT]

[font='Open Sans', arial, sans-serif]En  Önemlisi 3[/FONT][font='Open Sans', arial, sans-serif]- Chrome tarayıcınızda bir sayfa açtıktan sonra sağ bölümden [/FONT][font='Open Sans', arial, sans-serif]Diğer Araçlar [/FONT][font='Open Sans', arial, sans-serif]ve [/FONT][font='Open Sans', arial, sans-serif]Uzantılar[/FONT][font='Open Sans', arial, sans-serif]kısmına tıklayın. Bu bölümde tarayıcımızdaki eklentiler bulunmakta. AdPunisher ve *** By Browser Adblocker gibi eklentiler var ise sağtarafta bulunan etkin tikini kaldırıp çöp kovasına tıklayarak Chromedan kaldır seçeneğini işaretleyiniz.[/FONT]

[font='Open Sans', arial, sans-serif]Çözüm için faydalı olması dileği ile.[/FONT]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt