Görev çubuğunun sürekli üste çıkması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
6 HİZMET YILI
Merhaba, Windows 10 kullanıyorum görev çubugu her türlü uygulamada sürekli üste çıkıp gidiyor ve açık olan uygulamayı, oyunu aşağıya indiriyor. Görev çubuğunu kilitle seçeneğini denedim, otomatik gizle seçeneğini denedim bir türlü olmuyor oyunlarda ve uygulamalarda her dk başı oyun simge çubuğu şeklinde aşağıya iniyor

Admin
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Görevi çubuğunu nerede istiyorsan oraya al ve görev çubuğuna sağ tıkla oradan Görev Çubuğunu Kitleye bas sorunun çözülecektir.

Üye
6 HİZMET YILI
Görevi çubuğunu nerede istiyorsan oraya al ve görev çubuğuna sağ tıkla oradan Görev Çubuğunu Kitleye bas sorunun çözülecektir.
bu şekilde fakat hala devam ediyor tüm tam ekran oyunlarda özellikle sürekli aşağı iniyor

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    114.5 KB · Görüntüleme: 27
Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
görev cubugu ayarlarından konumu alta al ve her zaman,etiketleri gizle de sorun çözülecektir sonra sag tıkla gorev cubugunu kilitle de eğer olmassa iyice araştırma yaparım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.