• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Grafiker Başvurum Ve Yöneticiye Yaptığım Çalışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MyxTolga

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Adınız Soyadınız:Tolga Batıgün[/FONT][/FONT]
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Yaşınız:17[/FONT][/FONT]
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Daha Önce Görev Yaptınızmı (Evet / Hayır) :Evet Bu Sitede[/FONT][/FONT]
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit:Full[/FONT][/FONT]
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz: Grafikerliğim Baya İyidir Hergün Yeni Tasarımlar Yaparım D.Moddum Ama Bu İşte Yeteneğim Olduğunu Düşünyorum Zaten Forumda Tek 1 Kişi Grafiker Hergün Allah Kısmet Ederse Yeni Tasarımlarımı Paylaşıcam[/FONT][/FONT]
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Yöneticiye Bir Tasarımım[/FONT][/FONT]
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]
[/FONT]
[/FONT]

[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Hocam Çok Özür Dilerim CS6 Bir Sıkıntı Çıktığı İçin Logo Ekleyemedim Ekliyince Arkaplan Gidiyordu Ama Bidahakine Böyle Olmiyacak Hep Eklicem.[/FONT][/FONT]

Logo Yerine Yazı Yazdım.

MyxTolga

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
#MorpHeus' Alıntı:
TolgaMH' Alıntı:
#MorpHeus' Alıntı:
Logo olmadan başvurunuzu incelemeye alamam. Ve bu çalışma çoğu kişinin yapabileceği bir şey. :(
Nasıl Yani Anlamadım Logo Da Yapiyimi

Evet
TAMAM Hocam Bu Çalışmayı Biraz Hızlı Yapdım Bidahakine Söz Daha İyi Yapıcam

Hocam Biraz Geç Gelebilir Biraz İşim Varda

Hocam Şimdilik Bunu Yaptım Yeterlimi

MyxTolga

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
http://i.hizliresim.com/pBrRaz.png Logo Biraz Font Kötü Oldu Hoş Yaptım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt