• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TeknoHayduT

Dedektif Mithra
Ultra Üye
Beğeni Puanı
443
GTA San Andreas hileleri,GTA San Andreas Hilesi,GTA San Andreas hile,GTA San Andreas hack,GTA San Andreas oyun hilesi,GTA San Andreas hacks,GTA San Andreas Hile 2017,GTA San Andreas hileleri 2017

Merhaba arkadaslar sızlere geçen gun 12 ozellık filan tanıttım sımdı ıse 64 ozellıgımız var.

:resim:

:yazı:

Mtxl1330_setup dosyasını sıkıştırın ve çalıştırın . Exe , ki bilgisayarınıza Mega Trainer XL programını yükleyecektir. Antrenörü çalıştırın ( Başlat> Programlar> Mega Trainer XL ) ve listeden uygun oyunu seçin (Grand Theft Auto - San Andreas v1.0 (Tümü)) ve ardından Başlat'a basın .

Örneğin, oyundaki çeşitli değişiklikleri büyük miktarda (64) tanıtmanızı sağlayacaktır. Ek nakit, silahlar, zamanı geçmek, yıkılmaz arabalar, maks. Beceri vb. Ilgili klavye kısayollarıyla birlikte mevcut tüm seçeneklerin ayrıntılı listesi eğitici olarak gösterilir.

:indir:

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Spankerr

Saygı duymayan kaygı duyuyordur
Süper Üye
Beğeni Puanı
140
Olum gta da kodlar var o yeter bana yani eskiden mesela bi düşinim; bulamadım :D AKLIMDA DEĞİLLER AMA ESKİDEN 30 KADAR BİLİYORDUM :D ASFDASFADSRAFDSFADSSFDSFFSDFASDAFSD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt