Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dedektif Mithra
Ultra Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
GTA San Andreas hileleri,GTA San Andreas Hilesi,GTA San Andreas hile,GTA San Andreas hack,GTA San Andreas oyun hilesi,GTA San Andreas hacks,GTA San Andreas Hile 2017,GTA San Andreas hileleri 2017

Merhaba arkadaslar sızlere geçen gun 12 ozellık filan tanıttım sımdı ıse 64 ozellıgımız var.

:resim:

BAknLv.jpg

:yazı:

Mtxl1330_setup dosyasını sıkıştırın ve çalıştırın . Exe , ki bilgisayarınıza Mega Trainer XL programını yükleyecektir. Antrenörü çalıştırın ( Başlat> Programlar> Mega Trainer XL ) ve listeden uygun oyunu seçin (Grand Theft Auto - San Andreas v1.0 (Tümü)) ve ardından Başlat'a basın .

Örneğin, oyundaki çeşitli değişiklikleri büyük miktarda (64) tanıtmanızı sağlayacaktır. Ek nakit, silahlar, zamanı geçmek, yıkılmaz arabalar, maks. Beceri vb. Ilgili klavye kısayollarıyla birlikte mevcut tüm seçeneklerin ayrıntılı listesi eğitici olarak gösterilir.

:indir:

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Moderatörün son düzenlenenleri:
Banlı Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Olum gta da kodlar var o yeter bana yani eskiden mesela bi düşinim; bulamadım :D AKLIMDA DEĞİLLER AMA ESKİDEN 30 KADAR BİLİYORDUM :D ASFDASFADSRAFDSFADSSFDSFFSDFASDAFSD

Onaylı Üye
7 HİZMET YILI
tumblr_mwfo1eaNc81szi9vxo1_400.gif
Gta Hayranları İçin İyi Güzel Konu :D:D

Son düzenleme:
Dedektif Mithra
Ultra Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
tskler herkese

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.