• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

GTA V - 15M Para Hilesi Yapma (Cheat Engine)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By NaNo

Süper Üye
Beğeni Puanı
4
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]http://memoryhackers.org/images/smilies/not.png[/FONT]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Evet arkadaşlar şimdi sizlere GTA 5 Online orjinal oyununda (PC) nasıl 15 milyon doları anında alabileceğimizi göstericem.Öncelikle bu tür hilelerde en çok sorulan soru “Ban yer miyim?” sorusudur.Bu göstereceğim hilede %1 ban yeme riski vardır.Ama bu hileyi 1 seferde çok defa yaparsanız.Ban yeme riskiniz artar.Ben bir kaç kere yaptım ama ban yemedim.[/FONT]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]http://memoryhackers.org/images/smilies/calis.png[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif] [/FONT][/FONT]

[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Windows 7 64 Bit: [/FONT][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Çalışıyor[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Windows 8 32-64 Bit: [/FONT][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Çalışıyor[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Windows 8.1 32-64 Bit: [/FONT][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Çalışıyor[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif][font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Windows 10 32-64 Bit:[/FONT][/FONT]Çalışıyor[/FONT]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif][font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]http://memoryhackers.org/images/smilies/video.png[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

http://memoryhackers.org/images/smilies/yaz%C4%B1.png​

Bu hile için gerekli şeyler:
➤ Orjinal GTA 5 Online Oyunu
➤ Cheat Engine Programı
➤ Cheat Engine Table Dosyası
➤ Hileyi yaparken size yardım edebilecek GTA 5’i olan arkadaş…

Şimdi geçelim bu hileyi nasıl yapacağımıza (Madde Madde):

➤ Bu hile için öncelikle Cheat Engine programını indirmemiz gerekiyor. Cheat Engine programını 
İndirip Kurabilirsiniz.

➤ Şimdi Benim size vereceğimiz Cheat Engine tableyi indirin.Bunu da 
indirebilirsiniz.

➤ Indirdiğiniz Cheat Engine dosyasını masaüstüne atın.

➤ Gta 5 Online’ı açın.

➤ Oyunda arkadaşınızın yanına gidin.

➤ Daha sonra M tuşuna basın ve çıkan menüden Impromptu Race’i açın.

➤ Alt + TAB yapın ve masaüstüne gelin.

➤ Indirdiğiniz Cheat Engine tableyi açın.There is a newer version gibi hata alırsanız OK yapın geçin.

➤ Programın sol üst köşesindeki Bilgisayar ikonuna tıklayın.

➤ Çıkan menüden GTA5.exe’yi seçip Open deyin.Keep Yasaklı Kelime current address gibi bişey yazacak Yes deyin.

➤ Programın aşağısında Open diye bir yazı göreceksiniz.Onun solundaki kutucuğa tıklayın.

➤ Açılan yerde Tunables var onun da solundaki kutucuğa tıklayın.

➤ Çıkan yerde IMPROMTU_RACE_EXPENSES_MULTIPLER yazısını göreceksiniz ona sağ tıklayıp Change Record > Value seçin.Orda yazan 1 yazısını silin yerine 300000 yazın enterleyin.

➤ Daha sonra FEE_CAP ve AWARD_CAP yazan yerleri de aynı şekilde 1000000000 ile değiştirin.

➤ Tekrar oyuna dönün ve arkadaşınıza impromtu race isteği yollayın.

➤ 15 Milyonu kim kazanmak istiyorsa o yarışı kazansın.
➤ Yarışı kazandıktan 2 dk sonra kazanan kişiye 15M para gelecektir.

ozan5147

Üye
Beğeni Puanı
0
merhaba kardeşim buna benzer bir hile paylaşırmısın gta 5 para hilesi arıyorum yardımcı olursan sevinirim bu hile fixlenmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt