Gta V hilesi varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Executioner
Onaylı Üye
Ödüller
6
8 HİZMET YILI
güncel şuanda çalışan multiplayer gta 5 hilesi varmı

Süper Üye
6 HİZMET YILI
Bu oyunda hile yapmayın, birkaç ay oynasanız bile eninde sonunda tespit ediliyorsunuz. Başkalarının oyununu bozmadan para,perk ve level hilesi yaptım bütün paraları atm ye atıp geri atm den withdraw yaptım ve böylelikle sistemi kandırmaya çalıştım fakat eninde sonunda birkaç ay idare etsemde ban yedim. Denemesi bedava ama oyununuzdan da olmayın derim.

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Deneme ban yersin hacı ben yapmaya çalıştım paraların hepsi gitti ve üstelik 2 ay ban yedim hilekarlıkdan ben böyle korunan oyun görmedim.

Süper Üye
6 HİZMET YILI
Bana kalır ise yapmaması ben 1 ay yasaklama almıştım bu sebepten tekrarı halinde permaya çeviriyor. Kendi kararı. Riski göze almış ise ayrı..

Üye
6 HİZMET YILI
Steam'dan Ban Yiyebilirsin Çünkü Eğer Steam Ban Atmazsa Steam Sorumlu Tutuluyor Aşırı Korunan Bir Oyun Ve Olmasıda İmkansız Sadece 2.500.000 Milyon Dolar Güvenliği İçin Verilmiş .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.