Çalışmıyor GTA5 Online 1.40/41 RP & Level Kasma Hilesi [17.07.2017]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LazHayalet

Forumun Emektarı ♥
Emektar Üye
Beğeni Puanı
2,034
Gta 5 level, Gta 5 Level Hack, Gta 5 Level Hilesi, Gta 5 Rp Hack, Gta 5 Rp Hilesi,Gta 5, Gta 5 hileleri,Gta 5 hack, Gta 5 hile, Gta 5 hilesi, Gta 5 trainer, Gta 5 ölümsüzlük , Gta 5 god, Gta 5 online
GTA5 Online 1.40/41 RP & Level Kasma Hilesi [17.07.2017]
:resim:
Son Güncelleme
17 Temmuz 2017

:özellik:
Level (Rp) Hilesi
Teleport Hack
Sınırsız Mermi Hack
Ve Benzeri Şeyler

:yazı:
İndirmeden Virüs Programı ve Güvenlik Duvarını Kapatınız ( Kapatmassanız Hile Çalışmaz )

1. Dosyayı İndir ve Rar'dan Çıkar
2. Dosyanın İçinde Bulunan " Hile " Klasörünü Aç
3. Oyunu Başlatın ve Online'na Giriş Yapın
4. Sonra Hileyi Yönetici Olarak Çalıştırın.
5. Hile Menüsü Gelecektir. Menüden İstediğinizi Yapabilirsiniz.
6. Tavsiyem Fazla Abartmayın Yani 5 Bin Level Yapmayın :D

Not : Başka Hile Dosyaları Varsa Silin. !

:not:
# [UYARI]: Oyunda Hileyken Tam Ekranda Oynuyorsanız Oyunu Aşağıya Çekmeyiniz Hile Menüsü Gidiyor ve Hata Verebilir.
# [UYARI]: Anti Virüs Programı Kulanıyorsanız Kapayın Yoksa Hileyi Tehdit Olarak Algılıyacaktır.
# [UYARI]: Başınıza Bişey Gelirse Bunun Sorumlusu Biz Değiliz. İNDİRENDEDİR!!!

- İndirmeden Virüs Programı ve Güvenlik Duvarını Kapatınız ( Kapatmassanız Hile Çalışmaz )
- Sonra Bilgisarınızı Temizleyin AdwCleaner İle Temizleyebilirsiniz
- Her dosya sadece 1 gün boyunca çalışır
- Güncellemeden Sonra Kullanmayın

:calis:
Windows XP ÇALIŞIYOR
Windows Vista ÇALIŞIYOR
Windows 7 ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 8 ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 8.1 PRO ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 10 ÇALIŞIYOR

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir:
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.

Beğeni Puanı
0
Ben kullandım ve 1 ay banyedim eğer leveli bastı iseniz oyundan çıkın, teleport olmayın ben hileyim demeyin başka hile varsa ona karşı birşey yapmayın eğer leveli bastı iseniz çıkıp tekrar gire bilirsiniz önerim parayı ilk önce basıp alıcağınızı alın leveli basın çıkın 1 gün veya 2 gün sonra girin BEN BAYA BUNLAR İLE UĞRAŞTIM ama yinede yedim işte lanet olsun

SILAYI SEVİYORUM

Süper Üye
Beğeni Puanı
457
Ben kullandım ve 1 ay banyedim eğer leveli bastı iseniz oyundan çıkın, teleport olmayın ben hileyim demeyin başka hile varsa ona karşı birşey yapmayın eğer leveli bastı iseniz çıkıp tekrar gire bilirsiniz önerim parayı ilk önce basıp alıcağınızı alın leveli basın çıkın 1 gün veya 2 gün sonra girin BEN BAYA BUNLAR İLE UĞRAŞTIM ama yinede yedim işte lanet olsun
ben normal 2saat oynadım hilesiz ban yedim amk perma bi bokda yapamıyorum

ağırabi

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
8
vaybe onlinesinde de hile varmış neyse :d çöp bilgisayarımız var olsa ne olmasa ne yinede oynayamayacağız

LazHayalet

Forumun Emektarı ♥
Emektar Üye
Beğeni Puanı
2,034
HİLE FİXLENMİŞTİR KULLANIP BAN YİYENLER KENDİ SORUNUNUZDUR. YAKINDA GÜNCELİNİ PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEM BEKLEMEDE KALINIZ.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt