Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,173
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
dolandırıcılık ,Güney Koreli,kore,borsa,gözalti,yolsuzluk,Bloomberg,dijital para,bitcoin,bitcoin haber,bitcoin haberleri,bitcoin haberleri 2018,memoryhackers,kripto para,kripto para haber,kripto para haberleri,kripto para haberleri 2018,kripto para borsası,güncel haber,
XPrYmj.jpg

Bloomberg’de yer alan habere göre, dünyanın en büyük kripto para pazarlarından biri olan Güney Kore’de iki kripto para borsasından dört yönetici zimmete para geçirme ve dolandırıcılık iddialarıyla gözaltına alındı.

Gözaltına alınanlar arasında Coinnest’in yöneticilerinin de yer aldığı bildirildi. Diğer kripto para borsasının hangisi olduğu ise henüz bilinmiyor.

Yöneticilerin müşterilerin fonlarından kendi hesaplarına para aktardıkları öne sürülüyor.

Konuyla ilgili Coinnest’ten yapılan açıklamada, “Borsa normal bir şekilde çalışıyor ve müşterilerimzin mevduatları güvenli bir şekilde korunmaktadır.” denildi.

Coinnest, son 24 saatteki 8.3 milyon dolarlık işlem hacmiyle en büyük kripto para borsaları arasında 57. sırada bulunuyor.​
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.