Hangi İnternet Daha İyi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Soluduğun Gerçekler Bu Leş Dünyanın’ta Kendisi
Süper Üye
Sosyal
6 HİZMET YILI
beyler ben süperonline kullanıyor paketim 25mbs 3 mbs download aylık 100 tl ödüyoruz türktelekom haricinde başka bir internet söylerseniz sevinirim daha hızlı ve 100 tl yi gecmiyecek mümkünse biraz altında olmalı

Süper Üye
6 HİZMET YILI
Turk.net Yapa altyapısı olan yerlerde hizmetini kendisi veriyor, onun haricinde Turk Telekom altyapısını kullanıyor, kota sıkıntısı yok. Evden her yöne 1000 dakika konuşmada var kullan yada kullanma fark etmiyor, taahhüt yok sabit 60 lira veriyorsun. Şuan için geçilebilecekler arasında en iyisi. Superonline'a o para değmez.

Üye
6 HİZMET YILI
Superonline'nın üstüne laf söylemem.Turk.net kendi altyapısı olmadığı yerde Türk Telekom altyapısı kullanıyor yani dolaylı olarak ttnet altyapısı kullanıyor.Bu nedenle turk.net 'te pişmanlıktır.

Uzman Üye
6 HİZMET YILI
Hocam türknet en iyisidir ttnet kullanmanı hiç tavsiye etmiyorum! ben zorunlu olduğum için kullanıyorum TÜRKNET EN İYİSİ HOCAM

Süper Üye
6 HİZMET YILI
Ben Turk Telekom altyapısı üzerinden 95 Mbps alıyorum mesela nadiren 70-75 Mbps düştüğü oluyor. Çok şükür geçtiğimden bu yana yaşadığım kesintiler en fazla bir iki kez yaşanmıştır. Türkiye de ki internet altyapısı sağlam değil zaten. Kullanıcı Superonline'a geçer memnun kalmaz, Turk Telekom'a geri döner. Yarın bir gün Turk Telekom da sıkıntı yaşar bir başka internet sağlayıcısına geçer. İnsanların memnuniyet anlayışı birbirinden farklı. Sıkıntı yaşıyorsan o iss kötüdür ama sıkıntı yaşamıyorsan iyidir bu herzaman böyle olmuştur, burada sabit fiyat,taahhüt kısıtlamasının olmaması ve kota bakımından Turk.net şuan için en iyi tercihtir diyebiliyoruz ancak. Şuanda Turk.net'in sunduğu hizmetten daha iyisini sunuyoruz diyen bir iss var ise ona geçersiniz tabiki.

Яeforming
Banlı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Turknet iyi fakat kullanan bazı arkadaşların şu sorunu var: müşteri hizmetleri biraz kötü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.