Hangisini Tercih Etmeliyim

AlpZeroTR

Alp
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Ödül Puanları
208
Arkadaşlar Bende 2 tane Dizüstü Bilgisayar var Hangisi Tercih etsem oyunlarda Daha iyi performansa alirim ?

[*] Casper

[*] 4Gb (1 tane takabiliyorum)
[*]İntel HD Grafik 4000
[*]Nvida GeForce GT 630M

[*]İnter Core i3-3110M 2.40 Ghz

[*] Windows 10 İkiside

[*] Hp

[*]4.Gb (2.yi Takabiliyorum 8 yapabilirim elimde var)

[*]İntel HD grafik 3000
[*]Amd Radieon HD 7400M

[*]İntel Core i7-2670QM 2.20 Ghz[ul]

loFt

time doesn t heal anything ıt just teaches us how
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,455
Ödül Puanları
213
hp ama 2side çok eski
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

yani çok bişeyler beklemiyorsundur umarım

AlpZeroTR

Alp
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Ödül Puanları
208
hp ama 2side çok eski
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

yani çok bişeyler beklemiyorsundur umarım
Cok Bisey beklemiyorum Sadece Cok yakın özellikleri galiba hangisi daha iyi diye sordum
Casper Kullanıyorum 120fps Csgo aliyorum Benim icin tatmin edici sadece Onamı Gecsem Diye düşündüm
Teşşekür Ederim Yorumun İçin

x-Psychotic

ozan
Süper Üye
Beğeni Puanı
177
Ödül Puanları
243
Hangisi Bi Karar Verin Bilgisiyarı Ona Göre Tasıcam ?
Casper al ikisindede mobil ekran kartı var ikiside apu sistem hp apu sistemler oyun tarafında intel kullanıyor hata olabilir çünkü oyun harici deil gömülü olanı kullanıyor ayrıca 630m giriş seviye ekran kartı ondanda fazla performans bekleme mesela gta 5 25-30. Fps oynatır sana. Radeon 7400m den daha iyi bir kart.

sonkafkasli

Dans edecekler,şarkı söyleyecekler,can verecekler.
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
61
Ödül Puanları
28
casper alma kardeşim c500 kullanıyorum. ekranı kaldırmak için kullanılan yerler takılı kaldı ve sağ kısmını sökmek zorun kaldım ve kabloların kesilip ekran ile bağlantısının kopması an meselesi ve bir yıla kadar ekran kartının performansı baya düşecektir ki ilk aldığımda cs go lol falan oynuyordum fakat şimdi lolde fps dropları oluyor sürekli 0'a falan iniyor. laptopu iş yerine getir götür gibisinden bir şeyler yapmayacaksan cidden alma. Kasa al. Hatta amd 3. nesil işlemci alsan bile bu laptop ekranlarından iyidir öyle diyeyim sana ki bende gt940M var

AlpZeroTR

Alp
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Ödül Puanları
208
casper alma kardeşim c500 kullanıyorum. ekranı kaldırmak için kullanılan yerler takılı kaldı ve sağ kısmını sökmek zorun kaldım ve kabloların kesilip ekran ile bağlantısının kopması an meselesi ve bir yıla kadar ekran kartının performansı baya düşecektir ki ilk aldığımda cs go lol falan oynuyordum fakat şimdi lolde fps dropları oluyor sürekli 0'a falan iniyor. laptopu iş yerine getir götür gibisinden bir şeyler yapmayacaksan cidden alma. Kasa al. Hatta amd 3. nesil işlemci alsan bile bu laptop ekranlarından iyidir öyle diyeyim sana ki bende gt940M var
Haklısında Bu bilgisiyar Zaten eski 1 2 seneyi bosver 3-4 senelikler ?Taraflı Yorum gibi geldide o yüzden dedim
Konu 2 sinin karşılaştırılması

Force21

Cezalı Üye
Banlı Üye
Beğeni Puanı
1
Ödül Puanları
3
hp daha iyi bence.

loFt

time doesn t heal anything ıt just teaches us how
Ultra Üye