hardisk değiştirsem hwıd ban gidermi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
ve hardisk değiştirdikten sonra ne yapmmam gerek yazarmısınız

Uzman Üye
Hwid spoofer kullan hdd değiştirmene gerek yok. Eğer hwid spoofer ile zaten banın kalkmıyorsa o hwid ban değildir. Kısacası: Nerden aldıysan ona sor :ASD:ASD
abi tamam zaten aldıma pişmanım allah belasını versin adamın hiç bilgi birikimi yok sizden kullandığım carda 63 lvle kadar geldim adamdan kullandığımdan 2 gün sonra ban yapamıyolar

Banlı Üye
En iyi hileyi yapan memoryhackerstır adamlar report hackta koymuşlardı zulada şikayet gitmiyordu ip ban yiyincede kaldırmada vardı ne güzeldi o eski günler

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
22
Biz zulu da hile falan yapmıyoruz. Yani isterseniz gidip başka sitelerden alıp ban yiyin, isterseniz hile kullanmayın size kalmış :D

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
22
hocam hwıd spoofer demişşiniz ben onu kullanmadan hardisk değiştirsm olurmu zaten değiştirmeyi plnlıyordum
Sana diyorum ki hwid spoofer le dene eğer banın kalkmıyorsa hwid değiştirsen bile banın kalkmaz :D BE sadece hardware id ya ban atmıyo diye düşünüyorum. Ama hard disk alıp 0 bir windows kurarsan yüksek ihtimalle banın kalkar diyeyim :D

Banlı Üye
Yok üzülmedim de bence yapılan en iyi hileydi report yemiyordun vs.
hep merak etmişimdir memoryhackersin zulu hackını nasıl report hack eklediler acaba report edilince game dosyalarına dosyamı geliyor siliyor En merak etiğim sorulardan dır diyer zl hacklara baktım hiç birinde böyle bişe yok yapamamışlar hiç biri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.