• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Hayat Meselesi diyebilirim lütfen bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Slasherr

Ben bir canavar değiIim Sadece herkesten öndeyim
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
10
arkadaşlar merhaba ben bu formu çok samimi bulduğum için buraya içinde olduğum bir olayı kısaca anlatıp akıl alacağım bir şahıs var bu şahıs A kişisi olsun bu A kişisinin ben telefonunu takip etmek istiyorum telefonu iphone 6s şifresini vs açamıyorum ama mesajlarını okumam gerekiyor onun haberi olmadan erişebilmem gerekiyor bir şekilde daha önce sim kartını çıkarıp kendi telime taktım belki bazı sms ler simkartına kaydediliyordur diye de işe yaramadı simkart şifreliymiş napabilirim lütfen kafam allak bullak instagramını çalsam da olur ama kesinkikle kötü birşey yapmayacağım sadece gerçekten hayat meselesi.

Slasherr

Ben bir canavar değiIim Sadece herkesten öndeyim
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
10
REİS BE KEŞKE KIZ MESLESİ DİYEBİLSEM KEŞKE..

Archéva

in your area
Moderator
Beğeni Puanı
3,627
A kişisinin cep telefonuna bir program indirip, bağlanabilirsin. Kısaca bunun adı casus yazılım oluyor galiba. MSpy adlı programdan bağlanabilirsin. Daha detay için
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
. Bu programla ister konumunu görebilir, internet geçmişini okuyabilir ve mesajlarına bakabilirsin. Eğer bunu beğenmediysen
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
tıklayarak diğer programlara göz atabilir ve özelliklerini görebilirsin. İyi forumlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt