Herhangi bi' uygulamada yada oyunda CPU %100 oluyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
6 HİZMET YILI
Arkadaşlar merhaba.
İşlemcimdemi bir sıkıntı var bilmiyorum, bilgisayar parçalarıyla ilgili pek bilgim yoktur. Bilgisayarımda Advanced System Care 11 var, hangi uygulamanın kaç ram ve cpu yükselttiğini gösteriyor. zulu oyununa girince CPU %100 oluyor ve oyunda mükemmel droplar ve kasmalar yaşıyorum, aralıksız bir şekilde. Yada Skype'da birisiyle konuşurken, %50 CPU yükseltiyor.
Arkadaşlar işlemcimde mi bir sıkıntı var, yardımcı olur musunuz? Çok sorun yaşıyorum bu konuda. Aslında sorun bende değildir diye düşündüm zulu oyunu çok gelişti belki sistemimi kaldırmayan birşeyler vardır diye düşünüyordum ama her zaman olan birşey. Bilgisayarda hiç bir uygulama açık değilken bile CPU %10-30 arası çıkıp iniyor.
Sistem bilgilerim;
oORW0m.png

lO6G3X.png

Ekli dosyalar

• 1523125619266.png
    1523125619266.png
    52.3 KB · Görüntüleme: 29
je vole dans l espace
Griffin Premium
Ödüller
9
6 HİZMET YILI
O Bendede Oluyor Nedenini Bilmiyorum ama Bilgisyaarımı Yavaşlatmıyor Isıtmıyor.

Admin
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Ekran kartın ve ram kötü olduğundan bilgisayarında kasma olması aşırı derecede normal.Sistem zaten %30 gibi bi oranı kullanıyor.Bunlar harici başka bir program açınca %50 e kadar çıkar.Yeni bilgisayar almanı tavsiye ederim.

Üye
6 HİZMET YILI
Yeni bilgisayar al diyorsun, demesi kolay işte sadece. Ben çözüm yolu arıyorum, yeni bir işlemci mi gerekiyor, işlemcim mi bozuldu noldu bilmiyorum.

Üye
6 HİZMET YILI
aynı sıkıntı bendede var format attım hdd ye kurdum ssd ye kurdum driver hepsi güncel windows güncel bios güncel düzelmiyor windowstan kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü bu sıralar çoğu arkadaşda aynı sıkıntı var forumlarda görüyorum çözümünü bulursanız lütfen yazın deliricem artık

Üye
6 HİZMET YILI
bide bilgisayarım kötü değil i5-6600 gtx-960 ram 8 gb ddr 4 daha ne olsun bide o oyuna özel %100 dersenizde her oyunda %100 oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.