HERKES Koşsun gelsin Zulu ' da HİLE VAR!!!! (depar atmayan bottur)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
30.05.2018 SAAT 23:40 itibari ile yapmış olduğum rekabet modunda 5e4 oyun başladı banko alırız dedik. Bu arada ben elmas 3 elit ve 1 usta var bizim takımda. İlk el tuz buz ettik. Sonra ne mi oldu. Karşı takımdan bir arkadaş hile açtı oyunu 32 ye 1 bitirdi yemin ederim 27-28 kafadan diğer kalanları bıçakla aldı. Teçhizatında ekipman yok . Ekstra yok. Hile mi geldi geldiyse nerden geldi bilen duyan buna benzer örneklerle karşılaşan var mı ? Biz bu arkadaşı şikayet ettik ama şokuz.
Sakın bol keseden salladığımı düşünmeyin yaşım 23 hızımı alamadım buraya yazdım .TOPLANIN çözüm üretelim. !

Not: zulu ZA ya çok zam yaptı SÖMÜRÜYOR bildiğiniz.

Ultra Üye
Şuan zulada hile başlıyor zaten yavaştan hazırlanın yani :)

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
30.05.2018 SAAT 23:40 itibari ile yapmış olduğum rekabet modunda 5e4 oyun başladı banko alırız dedik. Bu arada ben elmas 3 elit ve 1 usta var bizim takımda. İlk el tuz buz ettik. Sonra ne mi oldu. Karşı takımdan bir arkadaş hile açtı oyunu 32 ye 1 bitirdi yemin ederim 27-28 kafadan diğer kalanları bıçakla aldı. Teçhizatında ekipman yok . Ekstra yok. Hile mi geldi geldiyse nerden geldi bilen duyan buna benzer örneklerle karşılaşan var mı ? Biz bu arkadaşı şikayet ettik ama şokuz.
Sakın bol keseden salladığımı düşünmeyin yaşım 23 hızımı alamadım buraya yazdım .TOPLANIN çözüm üretelim. !

Not: zulu ZA ya çok zam yaptı SÖMÜRÜYOR bildiğiniz.

Oynama o zaman bas bas bağırıyoruz dilimizde tüy bitti zulu oynamayın diye adamlar oyunu tüm oyunlardan belli şeyleri seçmece kopyaladı zam da zam benim içinde 15 efsaneli 100 lerce skinli hesap var ama oynamıyorum çünkü oynanmaz oyun rezillik

Üye
Şuan zulada hile başlıyor zaten yavaştan hazırlanın yani :)

Valla acımasınlar babacım burda hilenin kaldırılma sebebi neydi?
Yönetim zulu nun eşit bir fps oyunu olduğuna, hile yapılmadan önce adaletsizliğin teşkil edildiği yerde Memory Hackers ın olucağından bahsedildi. Son 1 Ayda Za fiyatlarında %40 artış oldu. Bununlada yetinilmedi KDV ve Vergisiz fiyatlar verilmeye başladı bu da bize %20.8 ekstra zam demek oldu.

Lütfen uyanın bu oyun genç yetişkin herkesi sömürmeye başladı.
Oyun şartları zorlandı (silahlara + basmak gibi. ve daha birçok şey)

Uyanalım ne olursunuz.

Üye
Hile geliyor mu değil. GELDİ ! Ama kim tarafından belli değil.

Bu arada zulu destek açıklama yaptı banlanan hesaplara af çıkacakmış net bilgi. Bunu neden yapıyorlar bilmiyorum.

Anyways
Süper Üye
Ödüller
7
Zulaya hile gelmiyicek Azımı Açmiyim Baya sıkıntı olur.. Oyun çıktı çıkalı p2w zaten niye hile yapmıyorlar bi düşünün

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
Hile gelirse oynarım adamlara tek atarım zaten oyunda hilecileri reportladığınızda öyle cs go gibi report olmuyo o sadece buton basıyorsunuz sonra ... sonra adam banlanmıyo oyuna devam bu hileci sorununu battleye ile çözduler ancak eninde sonunda hacklenir
ancak şu anda hile yok ve oynayan arkadaşlar var tamamen saçmalık
zengin vs fakir oyunu :D

Ultra Üye
zulu nin ammmmmminaaa koyam hack i ywpin 60 70 lvl leri sikcem amk para yatiranlari sikcem fskirleri ellemeyelim zenginler bilerek fakir ler le oynuyo picler sikek onlari beyler hadi hadi hack i datin artik
Forumda küfür vb tarzı şeyler yasak kardeşim report +1

Uzman Üye
Ödüller
4
elbet zulaya da hile gelicektir :)

Üye
BAKIN bu olayı şöyle düşünün;

Hile programlama bilen şahıslar daha çıok Zulu dan para koparma derdinde.
Liderlere inanılmaz paralar ödenmeye başlandı. Fakirden al iyiye ver hesabı... Sponsor çoğalsın Oyun kazansn
ve
Hile kuran arkadaş kazansın ;)

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
İşin aslı ne biliyormusunuz zulu dedik veled denk geldi 2 dir küfür yazıyo en iyisi report edin bide chat gelseydi bunların hepsi chat e akın edicekti o nedenle chat gelmesin :)

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
Küfürcüyü postalamışlar xD

Üye
Yahu 2 veled için konuyu kapatmayın bu işin aslı astarı nedir öğrenilmeli !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.