• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Herkesin İstediği İstek Bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beğeni Puanı
0
Merhaba Nerdeyse Hepimizin İstediği REAL İNVENTORY e guc slotu gelsin 2 slotta acık olsun ve izleme geri gelsin destek verinki yapsınlar !!!

Wiz Enolifa

Lua Developer
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Kişisel yorumunuz "Herkes" demeye gerek yok , şahsen ben güç slotu yerine güçlü kullanıcı isterim hileyken hilesiz gibi takılanlardanım envanter kurt yetenekleri karakter esp yetiyor şunuda belirteyim hileler isteklere çıkıyor evet ama her isteğin olmasıda imkansız

Beğeni Puanı
0
CedKan' Alıntı:
Kişisel yorumunuz "Herkes" demeye gerek yok , şahsen ben güç slotu yerine güçlü kullanıcı isterim hileyken hilesiz gibi takılanlardanım envanter kurt yetenekleri karakter esp yetiyor şunuda belirteyim hileler isteklere çıkıyor evet ama her isteğin olmasıda imkansız
öncelikle merhaba abi ben herkes nerdeyse herkesin istediği demiştim ve gerçekten de nerdeyse herkes de istiyor

Beğeni Puanı
0
CedKan' Alıntı:
Başlıkta Herkes Yazıyor onu Dikkate almışım
sıkıntı değil ama yapabilirmisiniz sırf onun ıcın slot ınventory yapıorum ve fazla 2 incide silah olmuyor yaparsanız daha fazla kişinin siteye geleceğine inanıyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt