Hile Nasıl Programlarım ?

Beğeni Puanı
0
Merhabalar iyi forumlar dilerim. Ben Şuanda örneğin pubg mobile için hile programlamak istiyorum bunu ayrıntılı şekilde videosunu veyada nasıl yapılacağını bana anlatabilirmisiniz mesela Dword VİP r3 Beta gibi hile nasıl yapa bilirim pubg mobile için ?

ARCONIX

LXIII infernum
Griffin Premium
Beğeni Puanı
250
1) Bunu sana kimse nasıl yapıldığını anlatmaz.
2) Öyle bir hile yapmak için kodlama dilleri bilmen gerekli.
3) Maalesef Türkçe kaynak az İngilizce kaynaklardan bakman gerek.
4) PUBG Hile Nasıl Yaparım? diye YouTube'ye yazarsan büyük ihtimalle hilenin nasıl kullanışı ile ilgili şeyler gösterecek.
5) GitHub gibi oradan projeler indirip ayrıntılı incelemen lazım.

İyi forumlar!

SCRİPTT

Süper Üye
Beğeni Puanı
115
Öncellijle pubg mobile emulator oyunu o yüzden ilk basta zor gelebilir onun icin ilk csgo gibi oyunlara hile yap sonra pubg mobile felan gecersin

dear Dai

Süper Üye
Beğeni Puanı
164
Kod bilgin olmadan hile nasıl yaparım diyorsun :burnbear: wolftü değil bu Tencent'in kardeşim :)

YTEragonWTF

kendimde değilim şu aralar
Editör
Beğeni Puanı
44
Eğer ki gerçekten hevesin varsa YouTubeden veya tanıdığın birinden günlük 2şer saatlik dersler alabilirsin YouTubeyi tercih ederim zamanında çok yardımı dokundu bu konularda

ROOTRX

Security Master
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
33
Yapabilmen için yazılım dili öğrenmen gerekiyor ki maalesef buda yetmiyor çoğu oyunlarda deneyimli kişiler bazı taktikler geliştiriyor kendi bypass larını yapıyor vs. Demek istediğim yazılım dili bilsen bile bazı deneyimlerin olması ve taktik geliştirmen lazım yani o kadar kolay olmuyor o işler. Başarılar dilerim kardeşim.

Minosa

Üye
Beğeni Puanı
1
Eğer ki gerçekten hevesin varsa YouTubeden veya tanıdığın birinden günlük 2şer saatlik dersler alabilirsin YouTubeyi tercih ederim zamanında çok yardımı dokundu bu konularda
Yav bi yardimci bulamadik. Ben bu iş icin ücreti mukabilinde ders alirim ama iste piyasada bulamiyorum vesselam

Üst Alt