Hile Yapabilirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Genellikle league of legends hileleri parayla satılıyor.Ama bedavaya satın alırsan ban yeme riskin çok yüksek ben 1 reporta ban yemiştim o yüzden parayla alsan senin için daha iyi olucaktır.

If you are going through hell keep going
Süper Üye
Ödüller
8
Genellikle league of legends hileleri parayla satılıyor.Ama bedavaya satın alırsan ban yeme riskin çok yüksek ben 1 reporta ban yemiştim o yüzden parayla alsan senin için daha iyi olucaktır.
parayla alabileceğimiz yerler biliyormusun güvenli yerler ?

Süper Üye
Loltity öneririm ama biraz pahalı en ucuz 1 ay 45 tl.

Süper Üye
Ama şu anda çalışan bir zoom hack var istersen bakabilirsin linki bırakıyorum.
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

3piR
Uzman Üye
parayla alabileceğimiz yerler biliyormusun güvenli yerler ?
lol hile için hic bir yere güvenme 1 2 haftada ban yersin hangisi olursa olsun riot acsı sağlam ayrıca riot yeni ac üzerinde çalışıyor dahada sıkılastırcakalr wolfa felan benzemez yani

If you are going through hell keep going
Süper Üye
Ödüller
8
lol hile için hic bir yere güvenme 1 2 haftada ban yersin hangisi olursa olsun riot acsı sağlam ayrıca riot yeni ac üzerinde çalışıyor dahada sıkılastırcakalr wolfa felan benzemez yani
Haklısın teşekkürler

Seçkin Üye
Ödüller
5
paralılara degmez be kardesım log vermıyor ama 1 reportda ızlenyosun oyunun o yuzden deymez lol bu baska oyun olsa hadı neyse onya dıcem ama lol bılegınle oyna :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.