Hile Yazma bilgisi olan baksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
S.a hile yapma konusunda acemiyim kb.Bir sorum olucakdi pointblank icin pointerleri buluyorum cheat engine ile ama sabitleyemiyorum mesela no recoil veya Unlimited ammo buldum diyelim sabite alinca mermi gitmemesi yada sekmemesi gerekiyor ama sekiyor ?

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Ofset valuenin ek yaziliyo kenarina sabitliyor pointeri biraz araştır bulursun bende ofset bulmayi bilmiyodum sabit durmuyor diye point sildim tekrar yüklüyom :)

Uzman Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
Ofset valuenin ek yaziliyo kenarina sabitliyor pointeri biraz araştır bulursun bende ofset bulmayi bilmiyodum sabit durmuyor diye point sildim tekrar yüklüyom :)
bendeki durum o degil cheat enginenin kendi icinde kutucuk var ona basinca deger sabitleniyor oyle olunca sekmemesi gerek ama sekiyor durum bu

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Dostum biraz düşün bulduğun pointerler durmadan deyişiyo o oyunda sadece duvardan girme felan bulursun

Onaylı Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Youtubeda Taylaindli Arkadaşlar Yapmasını Gosterıor O Oyunda Biraz İzleyip Hızlıca Ogrenebılrısın

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
Arkadaşın bahsettiği gibi offsetlerini bulursan sorunun çözülecektir.

Uzman Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
Arkadaşın bahsettiği gibi offsetlerini bulursan sorunun çözülecektir.
biraz daha aciklarmisin offset bulursam onlari vb.net gibi birseyle kodlamam gerekiyor galiba ? izledigim videolar genelde wolftü icin adam c.enin icindeki sabitleme kutucuguna tik koyuyor oluyor ama ben point blank icin yapiyorum tik koyunca sabitlenmiyor deger

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
Cheat engine ile bulduğun pointerleri daha sonra vb.net gibi yazılım dilleri ile projeye dönüştürebilirsin. hile kodlama ile ilgili videolar izlemeni öneririm.Youtube kanalımda bir tane kodlama videosu bulunmaktaydı
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Uzman Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
Cheat engine ile bulduğun pointerleri daha sonra vb.net gibi yazılım dilleri ile projeye dönüştürebilirsin. hile kodlama ile ilgili videolar izlemeni öneririm.Youtube kanalımda bir tane kodlama videosu bulunmaktaydı
hocam c.e de pointer scan yapdigimda yaklasik bin den fazla sonuc cikdi 50 60 tanesin denedim hicbiri olmadi hepsini teker tekermi denemem gerekicek ? veya anlama yonetmi varmi hangisi dogru

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
hocam c.e de pointer scan yapdigimda yaklasik bin den fazla sonuc cikdi 50 60 tanesin denedim hicbiri olmadi hepsini teker tekermi denemem gerekicek ? veya anlama yonetmi varmi hangisi dogru
Bu tür durumlarda tazeleme yapman gerek örnek veriyorum mermi hilesi yapacaksın,50 Mermin var 2 sıkıyorsun ve kalan mermiyi taratıyorsun,ve 60 sonuç çıktı bu sonuçları azaltmak için işlerimi bir kaç kez tekrarlaman gerekebiliyor

Uzman Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
Bu tür durumlarda tazeleme yapman gerek örnek veriyorum mermi hilesi yapacaksın,50 Mermin var 2 sıkıyorsun ve kalan mermiyi taratıyorsun,ve 60 sonuç çıktı bu sonuçları azaltmak için işlerimi bir kaç kez tekrarlaman gerekebiliyor
durum bu bunlari kastettim

Onaylı Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Eger Ugrasmak Istremıorsan Hıleler Var Youtubede INıdırp rahat oynuyabılrsıın .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.