Hilelerdeki BackTrack özelliği neden kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P

prokaan78

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
arkadaşlar bu özelliiğin ne olduğunu az çok biliyorum arkada chams izi bırakıyor siz ona vuruyorsunuz adam ölüyor tamamda bunu neden kullanıyorlar ? adam çıktıgı an vurmamak için falanmı

S

SelcuKinG9

Onaylı Üye
BackTrack, rakibinizin X tick önceden bulunduğu konuma ateş ederek onu öldürmek demektir. Tick burada bir zaman terimidir. Ve X ayarlanabilmektedir. Kısaca rakibinizin önceden bulunduğu konuma ateş ederek onu öldürmektir. Örnek
vermek gerekirse karşınızda sola doğru yürüyen bir rakibiniz olduğunu düşünün. Rakibiniz sola doğru yürürken, rakibinizin 1 adım gerisine ateş ettiğinizde rakibinizin ölmesi olarak değerlendirilebilir.

C

canbas123

Seçkin Üye
evet kardesım adam cıktıgı an vurmamak için

M

mustafareis61

Seçkin Üye
BackTrack, rakibinizin X tick önceden bulunduğu konuma ateş ederek onu öldürmek demektir. Tick burada bir zaman terimidir. Ve X ayarlanabilmektedir. Kısaca rakibinizin önceden bulunduğu konuma ateş ederek onu öldürmektir. Örnek
vermek gerekirse karşınızda sola doğru yürüyen bir rakibiniz olduğunu düşünün. Rakibiniz sola doğru yürürken, rakibinizin 1 adım gerisine ateş ettiğinizde rakibinizin ölmesi olarak değerlendirilebilir.
çok iyi anlatmıssın bravo

• Like
Tepkiler: SelcuKinG9
C

CauSXOXO

We Love TESLA ⚡️
Kurucu
oyunlardadaki gecikmeye engellemek içiin yapılmış bir algoritmadır backtrack adamın arkasına bile sıksanız adam damage alacaktır. hilelerde bunu kullanarak backtarack özelliği eklemiştir.

K

keremsqs

Seçkin Üye
knka 1 veya 2 adım gerı ates ettiğinde adamın ölmesi demek bu da mesela boşa sıktığında adamın ölmesine vs yarar video alıyorsan :)

P

Pepe The Frog

Ultra Üye
adam laglı gibi vuruyorsun çoğunlukla max 12 tick veya max 200 ms olarak var olur hilelerde bunun yarısını aç fazla açarsan anlaşılır :D

B

Braveslow

Onaylı Üye
Back Track Dediğimiz Şey mermi'yi Sağa Sıkarsak Bile Adamın Kafası'na veya direk vücuduna ateş edebilirsin

P

prokaan78

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
ben legit oynarken açmalıyım peki bunu ? triggerbotu sadece awpde kullanıyorum mesela.Awpde belli olurmu bu olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...