Hilemi deniyordum og Tarafından bağlantı kesildi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Selam aleykum beyler çıkarcak olan hilemi deniyorduk bi baktım tam oyunu ortasında og tarafından bağlantı kesildi dedi
Z3goEz.jpg

Sonuç ne olur beyler :D

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
8 HİZMET YILI
Ban Yemişsindir

Seçkin Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Dostum yapmayı bilmiyosunuzc++ la oda inceleme modununu kapatın og giremesin

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Dostum yapmayı bilmiyosunuzc++ la oda inceleme modununu kapatın og giremesin
sakamsın sen kardesım o kos koca og kapatsak gine girer mantıksız konuşuyorsun senide görüyoz o yüzden hep c++ yardım istiyorsun daha base adresslerlini çektiyormursun ?.

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Kardes bu c++ oyunu bile deyistirebilin cahil olduğun cok belli
oyunumu değiştrebilrim :QWASDSDFQW ASD ay cahil kardesım sen daha özellikleri açamıyorsun daha hazır base kullanıyorsun o hazır baseden bile crash yiyorsan çözemıyorsun bu benim mantık hataımı şaunda biz bile ban olayı karşı kşarıya kaldık çözebilicenmi. :)

Seçkin Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
oyunumu değiştrebilrim :QWASDSDFQW ASD ay cahil kardesım sen daha özellikleri açamıyorsun daha hazır base kullanıyorsun o hazır baseden bile crash yiyorsan çözemıyorsun bu benim mantık hataımı şaunda biz bile ban olayı karşı kşarıya kaldık çözebilicenmi. :)
Yanlız kardesim ben hicbi hilemde ban yemedim ve kimse yemedi:)

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Yanlız kardesim ben hicbi hilemde ban yemedim ve kimse yemedi:)
cunku VB NET Yapıyorsun şauna kadar yaplılan c++ hiliernden detorus ve hook nedeniyle ban yemektir. kardesım ve buna Dword Reborn Dword hack hileride dahil neden ban yiyoruz veya c++ hileleri ban atmak zorunda kalıyor bu yüzden :)

Seçkin Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
cunku VB NET Yapıyorsun şauna kadar yaplılan c++ hiliernden detorus ve hook nedeniyle ban yemektir. kardesım ve buna Dword Reborn Dword hack hileride dahil neden ban yiyoruz veya c++ hileleri ban atmak zorunda kalıyor bu yüzden :)
Yanlız sen base cekerken baseyi wolften aliyon ben ise tempteki csh den aliyom wolfle bi alakasi olmuyo o yuzdende ban yemiyorum yani base kodunu alip kendim ddl koyuyom o yuzden hileleri 20 mb felan oluyor

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Kaç gün ban attı ? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.