hprox nasıldır? İnternetini paylaşarak para kazanma

kellaman61

Üye
Beğeni Puanı
0
İnternette hprox (hprox.com) diye bir siteye denk geldim. İnternetini paylaşarak para kazanmanı sağlıyor. 'Earn with hprox' sayfasında (hprox.com/earn) internet hızınıza göre günlük ve aylık ne kadar kazanabileceğinizi hesaplayan bir araç var. Benim 50 Mbps indirme ve 4 Mbps yükleme hızım olan, sınırsız internetim var. İndirme hızımı 19.74 Mbps, yükleme hızımı 14.91 Mbps olarak ölçtü ve kazancımı günlük $8, aylık $239 olarak ölçtü. Bilen var mıdır? Güvenilir midir? Bu soruları sormak istedim. Teşekkürler.

PerfoLife

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,311
Ben pek güvenemedim siteye. Madem bu kadar kazandıracak bir site, sosyal medya hesapları genellikle bol takipçisi olur. Daha 100 Takipçiye bile ulaşamamışlar.
Bu kadar kazandırıyor olsa zaten sitenin ismi yayılırdı. Günde 8$ kazandıracak olsa sahibinin çok yüksek miktarlarda paraya ihtiyacı var. Kimse kimseye hayrına o kadar para vermez. 1GB İnternete ortalama 1$ veriyor. Normalde zaten 1GB internet daha pahalı.
Bence sahte bir site. Yine de denemekten zarar gelmez.

KennyX

You Are My Pudding
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
27
Ben pek güvenemedim siteye. Madem bu kadar kazandıracak bir site, sosyal medya hesapları genellikle bol takipçisi olur. Daha 100 Takipçiye bile ulaşamamışlar.
Bu kadar kazandırıyor olsa zaten sitenin ismi yayılırdı. Günde 8$ kazandıracak olsa sahibinin çok yüksek miktarlarda paraya ihtiyacı var. Kimse kimseye hayrına o kadar para vermez. 1GB İnternete ortalama 1$ veriyor. Normalde zaten 1GB internet daha pahalı.
uygulama vpn porgramı sanırım ip adresimizden vpn serveri gibi kullanıyor o kadar inetrnet yemesi mantıklı eğer durum buysa

PerfoLife

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,311
uygulama vpn porgramı sanırım ip adresimizden vpn serveri gibi kullanıyor o kadar inetrnet yemesi mantıklı eğer durum buysa
Bir proxy adresine bağlıyor. Bu proxy adresi ise internetini gereksiz yere kullanarak sana karşılığında para veriyor. Bu site/uygulama ise fazlası ile bol para veriyor. Bu sebepten güvenmedim.
Benzer bir uygulama ile ilgili konum var. Az kullanıp, az veriyor ve güvenilir. Bu ise çok kullanıp az veriyor aslında. Günde 8$ diyerek gözünü karalıyor ancak; Para çekme bölümüne gelince min 0.2BST istiyor. Bu ise çok zor bir miktar.

Benim dediğim konu:
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

KennyX

You Are My Pudding
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
27
Bir proxy adresine bağlıyor. Bu proxy adresi ise internetini gereksiz yere kullanarak sana karşılığında para veriyor. Bu site/uygulama ise fazlası ile bol para veriyor. Bu sebepten güvenmedim.
Benzer bir uygulama ile ilgili konum var. Az kullanıp, az veriyor ve güvenilir. Bu ise çok kullanıp az veriyor aslında. Günde 8$ diyerek gözünü karalıyor ancak; Para çekme bölümüne gelince min 0.2BST istiyor. Bu ise çok zor bir miktar.

Benim dediğim konu:
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
evet honeygain i de denedim ve onda yuksek hizli internet olmasina ragmen cok az kullaniyor interneti bu arada "gethoney" promo kodunu kullanarak 5$ kazana bilirsin

PerfoLife

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,311
Screenshot_1.png

Bu ekran görüntüsü ise değmeyeceğini gösterir. Günlük 8$ kazanacaksınız diyor ancak 0.2BST olmadan para çekemiyorsunuz. Ayrıca 1.0BST = 0,58 kuruş yapıyor. Gereksiz yere internetinizi yedirmekten farkı yok.

Folleder

Üye
Beğeni Puanı
6
+1

Üst Alt