HSBC'den 'blockchain' adımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Katılım
29 Ocak 2018
Mesajlar
399
Çözümler
3
Tepki puanı
179
6 HİZMET YILI
blockchain.jpg

Merhaba Arkadaslar :)

Son yıllarda adını sıkça duymaya başladığımız Bitcoin gibi kripto para birimlerinin altında yatan Blockchain teknolojisi bankacılık sistemine entegre edildi. İngiliz finans devi HSBC, dünyanın ilk ticari olarak geçerli ticaret finansmanı işlemini Blockchain teknolojisini kullanarak tamamladı. iyi olmuş QW:Eqw Blockchain temel olarak bilginin tek bir yerden kontrol edilmemesi amacıyla yaratıldı. Bunu Bilgisayarlardan oluşan bir ağa binlerce kez kopyalanarak dağıtılan bir hesap tablosu olarak da düşünebilrsiniz. Bu sayede sistem hataları de dağıtarak riski minimuma indiriyor.

ee Ne düşünüyorsunuz ?
 
Son düzenleme:
The Best Cheaters
Süper Üye
Katılım
10 Haz 2017
Mesajlar
743
Çözümler
3
Tepki puanı
104
Ödüller
6
Yaş
31
6 HİZMET YILI
biz 1 düşünüyorsak banka 10 düşünüyor banka yaş tahtaya basmaz gene kırdı parayı :D
 
Cehalet Mutluluktur
Süper Üye
Katılım
5 Mar 2016
Mesajlar
1,345
Çözümler
1
Tepki puanı
359
Ödüller
9
8 HİZMET YILI
Çok değil tahminim bundan bi 10 sene sonra elden para alışverişleri tamamen kesilir, şuan bile kripto para birimleri bu kadar revaşta ise ilerisini tahmin etmek pek de zor olmasa gerek..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.