Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,174
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
hs world altın hile, hs world android hile, hs world apk, hs world gem hack, hs world hile apk, hs world mod apk, hs world para hile, hungry shark apk, hungry shark world 2.6.0 altın hile, hungry shark world 2.6.0 android hack, hungry shark world 2.6.0 android hile, hungry shark world 2.6.0 apk hile, hungry shark world 2.6.0 elmas hile, hungry shark world 2.6.0 full apk, hungry shark world 2.6.0 gem hack, hungry shark world 2.6.0 hack apk, hungry shark world 2.6.0 hile apk, hungry shark world 2.6.0 mod apk, hungry shark world 2.6.0 money hack, hungry shark world 2.6.0 para hile, hungry shark world altın hile, hungry shark world android, hungry shark world android hack, hungry shark world android hile, hungry shark world android mod, hungry shark world apk, hungry shark world apk hile, hungry shark world elmas hile, hungry shark world gold hack, hungry shark world hack, hungry shark world hack apk, hungry shark world hile apk, hungry shark world hile indir, hungry shark world mod apk, hungry shark world money hack, hungry shark world para hile, hungry shark world para hile android,memoryhackers,DeathSilence,lazhayalet,

Hungry Shark World v2.6.0 Para Hileli Apk Güncel 2018 [03.02.2018]
qGMoPV.jpg


Son Güncelleme
03 Şubat 2018

:özellik:
sınırsız para hileli
sınırsız elmas hileli

:yazı:
Hungry Shark World v2.6.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Ubisoft Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız köpek balığı ile bulunduğunuz derin sularda avlanmak, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Hungry Shark World içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz köpek balığını satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rahatça avlanabilirsiniz. Derin sular, farklı köpek balıkları, avlanacak yüzlerce balık, insan, kuş ve dahası sizleri bekliyor. Hungry Shark World v2.6.0 sürümünde Çinlilerin Ay Festivali teması hakim olup, yeni güçlendirmeler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Hungry Shark World Play Store’da 1.070.000’den fazla indirilmiştir.

Bilgilendirme : hileyi kullanabilmek için lütfen kullan kısmındaki hile açıklamasını okuyun.

:kullan:
Hungry Shark World v2.6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hungry Shark World 2.6.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Hungry Shark World 2.6.0 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
# [UYARI]: Anti Virüs Programı Kulanıyorsanız Kapayın Yoksa Hileyi Tehdit Olarak Algılıyacaktır.
# [UYARI]: Başınıza Bişey Gelirse Bunun Sorumlusu Biz Değiliz. İNDİRENDEDİR!!!
# [UYARI]: Virüs, Rat, Trojen, Keylogger vb. Hiç Bir Şey Yoktur.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-memoryhackersnet.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (turbobit.net) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

:calis:
Tüm Android işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.
Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir:

NOT : para ve elmas harcadıkça artar, öncelikle düşük fiyatlı ürünlerden başlayarak maddi değerlerinizi artırın, daha sonra pahalı ürünleri de satın alabilirsiniz.


:not:
Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
 
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
Paylaşım için teşekkürler çokgüzel hile
 
Uzman Üye
Katılım
31 Ara 2016
Mesajlar
216
Çözümler
1
Tepki puanı
52
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Bunu arıyodum geçen haftadan beri. Evoulation'u bulmuştumda bunu bulamamıştım. Teşekkürler :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.