İlk Sıvı Soğutmalı Adata XPG Spectrix D80 Ram!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Admin
Katılım
5 Ara 2017
Mesajlar
3,590
Çözümler
88
Tepki puanı
8,113
Ödüller
18
Adata,XPG Spectrix D80,RAM,DDR4 5000Mhz

:resim:

adata-xpg-hybrid-0--dyn--fullwidth.jpg


:yazı:

İlk sıvı soğutma sistemi olan Adata XPG Spectrix D80 hızı ile de üst seviyeli performans sunmakta.RGB ekranı ve sıvı soğutma ile piyasayı alt üst etmesi bekleniyor.Ekran kartı ve işlemcilerde olan aşırtma özellikleri RAM'lerde dahil değildi.Bu duruma el atan Adata, XPG Spectrix D80 isimli sıvı soğutmalı bir RAM üretti.
Dünya da bir ilk olacak olan sıvı soğutmalı bellek,işlemci ve ekran kartlarındaki aşırtma ile birlikte belleklerinde bu özelliğe sahip olması bilgisayar tutkunlarına ekstra keyif verecek gibi duruyor.

spectrix4.jpgAdata'nın ürettiği, XPG Spectrix D80 DDR4 bellekler ısınma sorununa takılmadan yüksek hızda performans sunması bekleniyor.Sıvı soğutma sistemi hariç RGB aydınlatması bulunan bu bellekler oyun tutkunları için görünüş bakımından kasalarda yerini alması gerekiyor.Görünüş bakımından güzel olan bu bellek hız aşırtması ile 5000 MHz seviyesine kadar da ulaşabilecek.Belleğin üst kısmında sızıntıya karşı çıkacak sağlamlaştırılmış ısı dağıtıcı bulunuyorken alt kısımda da alüminyum bir ısı dağıtıcı bulunduruyor.2666MHz ile 5000MHz hızları arasında çalışan belleğin 16GB-32GB-64GB sürümleri de olacaktır.Fiyatı ve ne zaman satışa çıkacağı henüz açıklanmadı.
İ
 
Banlı Üye
Katılım
11 Tem 2017
Mesajlar
1,777
Çözümler
2
Tepki puanı
694
Efsane efsane saol
Anaxinomus
sen olmasan haberimiz olmazdı takip etmiyorumda böyle şeyleri yararlı
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.