Imza isteyenler ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hatalarımdan pişmanmıyım
Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Merhaba arkadaşlar nasıl bir imza istersiniz yorum kısmında beriltin yaparım yardımcı olurum

Imzayı gif sitesinden yapmıyorum.!

Photoshop CS 6 Kullanarak yapıyorum.

Örnek

Nick |
Ne tarz imza istersiniz beriltin. | "Örneğin kız fotoğrafının üzerine imza istiyorum"

Tek şart konuyu beğenmek. artık size kalmış

Son düzenleme:
LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
8
8 HİZMET YILI
bence imza(gif) hakkında gereğinden fazla konu açıldı

Hatalarımdan pişmanmıyım
Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
ben sana siteden gif yapıyorsun veya yapmıyorsun demedim ben sana böyle haddinden fazla konu olduğunu ve bu durumdan rahatsız olduğumu bildirdim :)

Öyle dersen anlarım teşekkürler sadece yardım amaclı açtım rahatsız olursan konuya girmezsen sevinirim iyi günler.

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
Mavi Saydam Bir Arka Plan Ustunede Sunu Yazarmısın :
Unique
Teşekkür etme Beğen. Ceza yedin diye şikayet etmeden önce MemoryHackers Kuralları'nı Oku...

Hatalarımdan pişmanmıyım
Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Mavi Saydam Bir Arka Plan Ustunede Sunu Yazarmısın :
Unique
Teşekkür etme Beğen. Ceza yedin diye şikayet etmeden önce MemoryHackers Kuralları'nı Oku...

Böyle mi ?

Sırf mavi istedin diye böyle yaptım
Unique.jpg

Son düzenleme:
Hatalarımdan pişmanmıyım
Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Harika Olmuş ama Alttaki yazının rengini Arka plana uygun yaparsan daha ıyı olurdu bide yazılar ust uste cıkmasın tek satır olsun

Hangi rengi tercih edersin yazı rengi yani söylersen öyle yapabilirim ve bi tane daha yapıyorum şuan umarım beğenirsin.

Fakat imza kısmında şu yazacak Teşekkür etme Beğen. Ceza yedin diye şikayet etme! önce MemoryHackers Kuralları'nı öğren

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
Hangi rengi tercih edersin yazı rengi yani söylersen öyle yapabilirim ve bi tane daha yapıyorum şuan umarım beğenirsin.

Fakat imza kısmında şu yazacak Teşekkür etme Beğen. Ceza yedin diye şikayet etme! önce MemoryHackers Kuralları'nı öğren
Merhaba Kardesım Gahet guzel olmus senden ıstedıgım Alttakı yaznın rengını arkaplana uygun yapman Bıde Alttakı yazı üst üste gelmeyecek tek satır halınde olacak.

Hatalarımdan pişmanmıyım
Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Merhaba Kardesım Gahet guzel olmus senden ıstedıgım Alttakı yaznın rengını arkaplana uygun yapman Bıde Alttakı yazı üst üste gelmeyecek tek satır halınde olacak.

Umarım beğenirsin farklı bi tarz kattım.

Unique-#1.gif

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Merhaba arkadaşlar nasıl bir imza istersiniz yorum kısmında beriltin yaparım yardımcı olurum

Imzayı gif sitesinden yapmıyorum.!

Photoshop CS 6 Kullanarak yapıyorum.

Örnek

Nick |
Ne tarz imza istersiniz beriltin. | "Örneğin kız fotoğrafının üzerine imza istiyorum"

Tek şart konuyu beğenmek. artık size kalmış
eger müsait olursan öyle Unique yaptıgının daire şeklinde degilde normal düz yazı şeklinde CooLTurks yazısını rica edebilirim senden teşekkürler müsait degilsen sorun degil
not arka plan olmasına gerek yok transparan olabilir

Hatalarımdan pişmanmıyım
Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
eger müsait olursan öyle Unique yaptıgının daire şeklinde degilde normal düz yazı şeklinde CooLTurks yazısını rica edebilirim senden teşekkürler müsait degilsen sorun degil
not arka plan olmasına gerek yok transparan olabilir

Imzaya ne yazsın söz olarak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.