İmzada kızlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
7 HİZMET YILI
Neden şu kurucu süper üyeler falan hep imzasına kız koyuyolarda diğerleri koymuyor merak ettim :D

Üye
6 HİZMET YILI
Keyif Meselesi yada Sevdikleri yada Kızları Çok seviyorlar da ondan benim bilediğim keyfiten koyuyorlar.

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
Kişinin Zevkine Göre Değişmektedir Hey üye İstediği İmza Ve Ğrofil Resmi Ekleyebilir.

-- Ama Bazı Kurallar Vardır +18 Ve Sıyaset Reklam İçerikli Pf Ve İmza Eklemek Yasaktır.

Buna Dikkat Ediniz Önce Uyarılırsınız Veya İmzanız Sılınır Tekrarı Halında Herhangı Bır Yetkilinin Gazabına Uğrayabilirsiniz.​

Uzman Üye
7 HİZMET YILI
Kişinin Zevkine Göre Değişmektedir Hey üye İstediği İmza Ve Ğrofil Resmi Ekleyebilir.

-- Ama Bazı Kurallar Vardır +18 Ve Sıyaset onay sistemi İçerikli Pf Ve İmza Eklemek Yasaktır.

Buna Dikkat Ediniz Önce Uyarılırsınız Veya İmzanız Sılınır Tekrarı Halında Herhangı Bır Yetkilinin Gazabına Uğrayabilirsiniz.​
bunu yazmaya nekadar uğraştın ya bi üşenir insan (adam cool rıza baba)

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Benim için bir sıkıntı yok profile gidip cinsiyeti öğrenin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.