İnject Olmama Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Sosyal
Adım 1-Başlat+r tuşuna basıp çalıştır dosyasını açınAdım 2-çıkan yere %appdata% yazın daha sonra yukardan AppData Yazn yere tıklayın oradan locala tıklayın oradan temp dosyasına girip tüm dosyaları silin.
Bu adımları uyguladıktan sonra eğer wolftü hack için yapıyorsanız wolfteamın dosya konumuna girip yukarıda sağ üste olan arama yerine tıklayın oraya cshell yazıp çıkan dosyayı silin.
hileler kullanmaya hazır.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Üye
Sosyal
wolftü could not init client fxdb hatasına çözüm varmı hep bunu alıyorum bir düzeliyor bir düzelmiyor :D
Bi konudan Aldığım Kadarıyla Böyleymiş:
1 : Windows Defander Veya Başka Bir Virüs Programı Kullanıyosanız
(Görev Yöneticisi > Hizmetler > Kullanınılanın Virüs Programı Durdur)=Windows Defender i Kendi Menü'sün dende Durdurun.
2 : Denetim Masası Sistem ve Güvenlik > Güvenlik Duvarı > Güvenlik Duvarını Etkin leştir Veya Devre Dışı Bırak'tan İkisini de Kapatın.
3 : C++ 2012-2013-2014-2015 i kurmanın bi amacı yok (C++ 2017 ŞART!)1 kez kursanız bile Sonuç 1-2 Güne Geri aynı oluyo
Not : Oyunu Sil Yükle Hata'sın dada Kurulu olan dizine gidip Jo-ygame Silin Sonra Heryerden iyice silince Denetim masasından Kaldırın Oda Tamam dır .

Üye
Bi konudan Aldığım Kadarıyla Böyleymiş:
1 : Windows Defander Veya Başka Bir Virüs Programı Kullanıyosanız
(Görev Yöneticisi > Hizmetler > Kullanınılanın Virüs Programı Durdur)=Windows Defender i Kendi Menü'sün dende Durdurun.
2 : Denetim Masası Sistem ve Güvenlik > Güvenlik Duvarı > Güvenlik Duvarını Etkin leştir Veya Devre Dışı Bırak'tan İkisini de Kapatın.
3 : C++ 2012-2013-2014-2015 i kurmanın bi amacı yok (C++ 2017 ŞART!)1 kez kursanız bile Sonuç 1-2 Güne Geri aynı oluyo
Not : Oyunu Sil Yükle Hata'sın dada Kurulu olan dizine gidip Jo-ygame Silin Sonra Heryerden iyice silince Denetim masasından Kaldırın Oda Tamam dır .
C ++ 2017'yi indirmeliyim

Üye
bir şey keşfettim bilgisayarım "deep freeze" mode. Yükleyici üzerinde olduğunda çalışmıyor, ancak yüklediğimde yükleyici açılır. ama bilgisayarımın içinde olmasına ihtiyacım var "deep freeze"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.