Instagram takipçi hilesi arıyorum

V

VEBVedatEren

Onaylı Üye
bedava olanlar genellikle 1 gün içinde %80 ni takipten çıkıyor kısacası önerilmez

K

KobayFaresi

✘Instagram✪:dorataylanaktas
Seçkin Üye
Ücretsiz hiç uğraşmayın hocam gereksiz çaba olur sadece, ayrıca ne için istiyorsunuz takipçi kısmında yazan sayı hariç size başka hiçbir etkisi olmaz etkileşim görüntülenme beğenme vs.

G

gsgs08

Süper Üye
addmefast var hocam puan kasıyorsun ve o puanla istediğin ülkelerden takipçi alabiliyorsun organik takipçi bot değil emek verip puan kasıyorsun çünkü sonra o puanlarla pazar alanı gibi bişey açıyorsun 5 puana 1 takipçi mesela 8 puanada 1 takipçi kurabilirsin hızlı olmasını istiyorsan

D

dragonhunt12

Süper Üye
O iş yalan dostum. Hem ücretsiz hemde güvenilir. Sakın güvenme!

K

kıngsman0789

Onaylı Üye
instagram takipçi hilesi bilen varmı bılen soyleyebılırmı acil lazım guvenılır lazım ucretsız olacak ama sımdıden tesekurler
item satış sitesinden alabilirsin en temiz yol bu diğ*er uygulamalar filan kulanırsan çalınabilir ihtimali çok yüksek
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

instagram takipçi hilesi bilen varmı bılen soyleyebılırmı acil lazım guvenılır lazım ucretsız olacak ama sımdıden tesekurler
item satış sitesinden alabilirsin en temiz yol bu diğ*er uygulamalar filan kulanırsan çalınabilir ihtimali çok yüksek

F

FarukAcar

Seçkin Üye
takipçi hilesi diye bir şey yoktur. Yaparsan bile hesabını askıya alırlar ama paralı olarak takipçi satın alabilirsin onlarda hemen gelmiyor. Dolandırıcılarda çok var. Sen boş ver kendi emeğinle bir yerlere gelmeye çalış :D

E

emre14532

Üye
ücretsizler ile 3500 kastım telde gramelle diye bir program var onu araştır ytden işime yaradı

C

cmdgnx

Onaylı Üye
satın alman daha iyi olur