İnternetim aşırı yavaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Yav arkdaş sabahları efsane hızlı akşamları toros gibi neden oluyor nasıl düzeltirim ?

Önce hayaller ölür, sonra insan.
Uzman Üye
İnternetine Biri Bağlanıyor Olabilir Veya Bazen Alt Yapı Çalışmaları Olduğu İçin Yavaşlatıyorlar Belli Bir Saatde Ondan Olabilir.

Seçkin Üye
Akşam Fazla Yoğunluk Var O yuzden Yavaslıyor Turknet Gıbı sabah 100 alırsın aksam anszın 10 alabılırsın

Onaylı Üye
hız testinden anlıyabilirsin turknet isen turknet her hıza aynı fıyat bağladığı için ne kadar az hız alırsanız o kadar para az oduyor onlarda o yüzden 35 mbps desteklese bile 10 almanız sizi şaşırtmasın

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
hız testinden anlıyabilirsin turknet isen turknet her hıza aynı fıyat bağladığı için ne kadar az hız alırsanız o kadar para az oduyor onlarda o yüzden 35 mbps desteklese bile 10 almanız sizi şaşırtmasın
Dsmart kullanıyorum sakın almayın hiç memnun değilim haziran ya da eylülde taşıncaz sonra türknet :D

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Sorma ya konuya girene kadar canım çıktı resmen bir de telefindan giriyorum

Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
mevkiden dolayı olabilir bence orda alt yapıda olabilir

Onaylı Üye
genelde sundan kaynaklı oluyor bulundugun santral yani dolap diyoruz onlarin içindede sogutucular var aksamlari yetersiz kaliyor herkez işten geldikten sonra internete cok yukleniyor alt yapında eski ise birazdan ondan kaynaklanir vdsl kullanıyorsun büyük ihtimal ve kiralik firmalarldanda internet aldiginiz zaman ilk kendi müsterisinin internet hızı sabit tuttugu için t.t o yüzden normaldir

Seçkin Üye
Ödüller
6
türk telekom var bende 50 mb paketimin 48 küsürünü alıyorum bence gayet iyi türk telekom

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.