İOS Wifi Şifre Kırma..! [Yardım]

cumcum21

Üye
Beğeni Puanı
0
Ödül Puanları
201
Herkeze Merhaba Arkadaşlar İos Wifi şifre Kırma

Bildiğiniz bir uygulama veya program varmı %100 çalışır durumda olması lazım Şimdiden
Teşekkürler..
memoryhackers
ailesi

NightyFox

External Cheat GOD
Griffin Premium
Beğeni Puanı
488
Ödül Puanları
633
Arkadaşlar wifi şifre kırma diye bir şey yok diye biliyorum. Çoğu wifi ağı WPA / PSK 2 tarafından korunuyor ve ancak brute yer gibi geliyor. Aksi takdirde zaten resmi kurumların çoğu da dahil olmak üzere wifi ağları tehlike altına girer. Bildiğim kadari ile wifi şifre kırma diye bir şey yok. Hadi selametle...

KusursuzHacker

♥ Kusursuz ♥
Süper Üye
Beğeni Puanı
350
Ödül Puanları
183
Arkadaşlar wifi şifre kırma diye bir şey yok diye biliyorum. Çoğu wifi ağı WPA / PSK 2 tarafından korunuyor ve ancak brute yer gibi geliyor. Aksi takdirde zaten resmi kurumların çoğu da dahil olmak üzere wifi ağları tehlike altına girer. Bildiğim kadari ile wifi şifre kırma diye bir şey yok. Hadi selametle...
wpa wps ile daha önce bir çok wifi kırdım ve sorunsuz çalışıyordu ? o nasıl oluyor ?

Magelocks

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
13
Ödül Puanları
8
Kali İle Kırılabilir Bence İosla Kırılmaz Diye Düşünüyorum :fastthink:

NYMPHET

❤️
Griffin Premium
Beğeni Puanı
92
Ödül Puanları
28
IOS işletim sistemi ile WiFi Hack yapmak istiyorsan çok yanlış gelmişsin be. Linux türevi bir işletim sistemi kullanmanı öneririm. Çünkü IOS işletim sistemi bu gibi illegal işlemlere izin verecek uygulama/program çalıştırmaz. PC ile kıracaksan WiFiSlax’ı kullanabilirsin. Android bir telefon ile denemek istiyorsan WPA/WPS Tester uygulamasını öneririm. :brainfree:

Son düzenleme:

sleyvester

Yigido
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Ödül Puanları
8
Bildiğim kadarıyla iosda yok (orjinal). Ancak jailde bir sürü var eğer telefona jail break yapmak istiyorsan denemelisin.

#AlbatroZ

Piyuv
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
106
Ödül Puanları
243
Wi-Fi şifre kırma olayları en iyi Kali de oluyor ios da pek düzgün bir çalışan uygulama yok sanırsam :/

Üst Alt