iPhone 11 nasıl olacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önce hayaller ölür, sonra insan.
Uzman Üye
Erken gelen sızıntılar sonrasında teknoloji severler tarafından merak edilen iPhone 11 konseptleri netlik kazanmaya başladı. iPhone Xmodelinin çok fazla rağbet görmemesinden ötürü hisselerinin düştüğü göz önünde bulundurulduğunda, Apple şirketinin yeni model iPhone’larda köklü değişiklik yapması bekleniyor. Bu değişikliklerin başında tasarımı yenilemek, batarya verimini artırmak ve ekran boyutunu güncellemek gibi bir takım yeniliklerin gelmesi muhtemel gözüküyor.
1523994973567.png

iPHONE 11 NASIL OLACAK?
iPhone X ile tasarım anlayışını sil baştan yazan Apple, iPhone 11’de de çigilerini koruyacak gibi gözüküyor. Sızan tasarımlara göre iPhone X tasarımı iPhone 11 ile neredeyse aynı gibi gözüküyor. Fakat ilk bakışta anlaşılan önemli özelliklerin başında Touch ID’nin ekran yüzeyinde yer alıyor olması. iPhone 11 ile birlikte artık parmak izi okuyucusu, ekran üzerinde harici bir tuş olmadan entegre olacak.
1523994996561.png

Yine içeriğe göre iPhone 11, 3 farklı modelde gelecek. Bu cihazlar 6.5 inçlik, 5.6 inçlik ve 61. inçlik OLED paneller yer alacak.Yeni nesil A12 yonga setine sahip olacak iPhone 11’de 4GB RAM yer alacak. Batarya konusunda mAh değerlerinin yükseltilmesi ve bu sayede daha uzun kullanım sunması bekleniyor. Kamera tarafında ise 12 MP’lik iki sensör ve ön tarafta 7 MP’lik tek sensörlü kamera olacak.
Fakat kamera tarafında ağır çekim moduna ağırlık verecek olan Apple, bu sayede karanlık ortamlarda daha net fotoğraflar sunmayı planlıyor.

Süper Üye
Ödüller
7
İPHONE 10 ne ara çıktı la ben 5 de kaldım :D

Seçkin Üye
Ödüller
8
VE bana göre yine poh gibi olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.