Iphone 5s fabrika ayarlari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Ödüller
6
Sosyal
Merhaba arkadaslar ben iphone 5s telefonuma factory reset yaptim fakat ayarlarken apple id istiyor ve hic aklimda degil bunu acmanin bi yolu vardir mutlaka yardimci olabilirmisiniz ?

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Kanka bende telefonum şifresini unutmuştum telefonu sıfırlayamıyordum teknik servise götür hallediyorlar

Onaylı Üye
iCloud şifresi çok önemli. Şifre unutulduğunda hele format atıldıysa Apple telefonu çalıntı telefon olarak algılıyor ve devre dışı bırakıyor. Teknik servis şifreyi belki çöze bilir (baya pahalı) aksi halde telefonun ana kartını değiştiriyorlar.
Düzeldikten sonra iCloud kapalı kalsın AppStore şifreni gir sadece.

Not. Apple ile iletişim kurup kurtarma formu atma ( İMEİ koduyla) yoluyla (telefonun kutusu olması şart) açmak mümkün. Bazıları öyle yapıyor. Araştırman lazım.

Üye
Ödüller
6
Sosyal
iCloud şifresi çok önemli. Şifre unutulduğunda hele format atıldıysa Apple telefonu çalıntı telefon olarak algılıyor ve devre dışı bırakıyor. Teknik servis şifreyi belki çöze bilir (baya pahalı) aksi halde telefonun ana kartını değiştiriyorlar.
Düzeldikten sonra iCloud kapalı kalsın AppStore şifreni gir sadece.

Not. Apple ile iletişim kurup kurtarma formu atma ( İMEİ koduyla) yoluyla (telefonun kutusu olması şart) açmak mümkün. Bazıları öyle yapıyor. Araştırman lazım.
Peki tesekkur ederim kardesim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...